تولید نخستین نرم افزار آموزش ایمنی در حوزه نانو در دانشگاه شریف

کد خبر : 7192 یکشنبه 20 اردیبهشت 1394 - 17:09:36

نخستین نرم افزار آموزشی فناوری نانو که به همت جمعی از استادان و دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف تهیه و تولید شده است در ستاد ویژه توسعه فناوری نانو رونمایی شد.

به گزارش ایرنا از دانشگاه صنعتی شریف، دکتر سعید سرکار رییس ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به همراه دکتر علی بیت اللهی رییس کمیته فنی استانداردهای نانو و دکتر قاضی خوانساری رییس کمیته ایمنی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو از دست اندرکاران تهیه مجموعه نرم افزارهای آموزشی فناوری نانو ' میلیاردیم' که در حوزه ایمنی فناوری نانو طراحی شده در محل ستاد ویژه توسعه فناوری نانو قدردانی کردند.

این مجموعه آموزشی به همت استادان دانشکده شیمی دانشگاه شریف؛ دکتر علی پورجوادی و دکتر محمدرضا هرمزی نژاد و همکاری دانشجویان و کارشناسان با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو تولید شده است.

در این مراسم رییس ستاد ویژه توسعه فناوری نانو ضمن تشکر از حمایت های دانشکده شیمی و دانشگاه صنعتی شریف، مجموعه نرم افزارهای آموزشی فناوری نانو ' میلیاردیم' را یک اثر ارزشمند در سطح ملی ارزیابی کرده و ابراز امیدواری کرد که نسخه این نرم افزار به زبان انگلیسی نیز توسط دست اندرکاران تهیه و در سایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو قرار داده شود.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]