ارائه دستاوردهای پارک فناوری پردیس در الکامپ

پاویون پارک فناوری پردیس در نمایشگاه الکامپ با حضور ۹ شرکت دانش بنیان و مجموعه فناور فعال در حوزه های مخابرات، الکترونیک و میکروالکترونیک در سالن ۴۴ نمایشگاه بین المللی مستقر است.

به گزارش سینا از مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، ناحیه نوآوری پردیس با ایجاد ظرفیتی برای بیش از 400 شرکت دانش‌بنیان و فناور، بستری برای خلق ارزش افزوده و ورود محصولات دانش‌بنیان ساخت ایران به بازارهای بین المللی فراهم کرده است.

با توجه به ظرفیت‌ شرکت‌های مستقر در ناحیه نوآوری پردیس در زمینه محصولات الکترونیک، میکروالکترونیک و مخابرات، نمایشگاه الکامپ فرصتی است تا تازه‌ترین دستاوردهای این حوزه در معرض نمایش علاقمندان قرار بگیرد و بر همین اساس پاویون شرکت‌های پارک فناوری پردیس در الکامپ با حضور بیش از 9 شرکت دانش بنیان و فناور در این نمایشگاه برقرار است.

در این پاویون، شرکت‌های نوآوران راه کارهای یکپارچه(استارتاپ زیتون)، شتابدهنده‌ هم آوا، نوآوران نوا ویرا، نوآوران فناور هوراد، مثلث هوشمند نوین ارتباط، بسپار صنعت سیلیکون، کامل پرداز آرمان، بهین بینا پردازش و طرح و توسعه پردازش همکاران دستاوردهای خود را در معرض نمایش قرار داده‌اند.

بیست‌ و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ ۱۴۰۳) از ۹ تا ۱۲ تیر ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا شده است. پارک فناوری پردیس نیز پاویونی در سالن 1-44 این نمایشگاه برپا کرده است.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا