تجلیل از اساتید بسیجی برتر استان قم

همزمان با سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و روز ملی بسیج اساتید مراسمی به منظور تجلیل از اساتید بسیجی استان در دانشکده فنی دانشگاه قم برگزار شد.

به گزارش سینا پرس به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز قم، حجت الاسلام و المسلمین دیرباز، مسئول بسیج اساتید استان قم و عضو مجلس خبرگان رهبری در مراسم تجلیل از اساتید برتر بسیجی استان با اشاره به نقش مهم اساتید در تبیین مسائل روز در جامعه به ویژه مسئله انتخابات و تبیین مشارکت حداکثری در بین مردم گفت: اساتید بسیجی با حضور در مسجد محل سکونت خود و همچنین در بین مردم می‌توانند یک زمینه و ظرفیتی از مهر و محبت و مهربانی و همچنین بالا رفتن مشارکت‌های اجتماعی در بین مردم را فراهم کنند.

وی همچنین با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درباره تبیین مسئله غدیر در بین قشرها مختلف مردم، پرداختن به این امر و الگوگیری از آن را یک ضرورت دانست.

همچنین محمود علامه‌روشن، جانشین مسئول بسیج اساتید استان قم هدف از برگزاری این مراسم را تجدید پیمان اساتید بسیجی با نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری دانست و گفت: در این برنامه بر شعار انقلابی بودن و بسیجی بودن تاکید شد و بنابر نظر مقام معظم رهبری هر کس که دل در گرو انقلاب و نظام دارد بسیجی محسوب می‌شود.

در پایان این مراسم از اساتید برتر جشنواره علمی شهید چمران، ۱۴ تن از اساتید خانم که به عنوان الگوی سوم زن مسلمان شناخته شدند و همچنین اساتید فعال بسیجی که در طول سال با بسیج اساتید همکاری داشتند تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا