گره‌گشایی از مشکلات ۳۰ بنگاه اقتصادی در کارگروه تسهیل فارس

مدیرکل صمت فارس از گره‌گشایی مشکلات ۳۰ بنگاه اقتصادی در پانصد و هشتاد و دومین جلسه کارگروه تسهیل استان خبر داد و تأکید کرد که رفع مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی با جدیت دنبال می‌شود.

به گزارش سینا پرس فارس، پانصد و هشتاد دومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان فارس امروز، ۲۹ خردادماه به ریاست محمد هادی ایمانیه استاندار فارس، دبیری صنعت، معدن و تجارت و با حضور دستگاه‌های ذیربط استانی، مدیران عامل بانک‌ها و مدیران بنگاه‌های اقتصادی در محل سالن شهید قاضی استانداری فارس برگزار شد.

در این نشست چالش‌ها، موانع تولید و مواردی از جمله درخواست عدم قطعی و عدم کاهش دیماند برق، ناترازی مصرف، ترخیص کالا، تمدید تسهیلات، دریافت مطالبات بنگاه‌های اقتصادی و واحدهای تولیدی مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای موثر ارائه شد.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت فارس در حاشیه این نشست با تأکید بر ضرورت حمایت از چرخه تولید و رفع موانع واحدهای تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی گفت: در این جلسه موضوعات ۲۵ بنگاه اقتصادی طرح در کمیته تخصصی ذیل کارگروه و رفع موانع و تسهیل و مشکلات ۵ بنگاه اقتصادی با تولید آهن اسفنجی، بیلت و سایر مصنوعات فولادی، سیلیکون متال، کود آلی و گوگرد، آرد و انواع البسه بیمارستانی مورد گفت‌وگو ، بحث و بررسی قرار گرفت و مصوباتی در این زمینه اتخاذ شد.

حمیدرضا ایزدی، با تأکید بر لزوم حمایت از تولید و حل مشکلات واحدهای تولیدی افزود: در راستای حمایت از تولید داخلی، جهش تولید، رفع موانع کسب ‌و کار، اشتغال‌زایی، جلوگیری از تعطیلی بنگاه‌ها نیز رفع مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی با جدیت دنبال می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا