برتری مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی استان مرکزی

مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی استان مرکزی به عنوان مرکز برتر درمان ناباروری سطح سه استان شناخته و از سوی اداره کل بیمه سلامت استان مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش سینا از روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان مرکزی، ابوالفضل نجاتی معاون بیمه و درمان بیمه سلامت استان مرکزی در آیین تقدیر از مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان به عنوان مرکز برتر درمان ناباروری سطح سه استان که با حضور رییس اداره اسناد پزشکی اداره کل بیمه سلامت استان، معاون درمان و مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک و تیم نظارت بر درمان این دانشگاه برگزار شد، اظهار کرد: سال گذشته ۱۲۲ مورد مراجعه توسط ۹۲ بیمار تحت پوشش بیمه سلامت به این مرکز صورت گرفته و بر اساس این مراجعات ۴۹۶ میلیون تومان بر اساس تعرفه نیمه دولتی به این مرکز پرداخت کرده ایم.

وی با بیان اینکه قانون جوانی جمعیت از قوانین بسیار خوبی است که در مجلس تصویب شده و با تعهداتی که به سازمان های بیمه‌گر تکلیف کرده اقدام زوجین نابارور در مسیر درمان را تسهیل کرده است، افزود: زوجین نابارور مراجعه کننده، در فرایند درمان توسط پزشکان نشان‌دار می شوند و با اینکار در سامانه های بیمه سلامت ثبت شده و می توانند تمامی خدمات را دریافت کنند.

نجاتی در پایان، اظهار کرد: مادران نابارور هم می‌توانند با مراجعه به بیمه تحت پوشش قرار بگیرند و پس از انجام آزمون ارزیابی وسع، تا دو سال پس از تولد فرزند تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند. کودکانی که متولد می‌شوند نیز تا سن پنج سالگی تحت پوشش رایگان بیمه سلامت قرار می‌گیرند.

گفتنی است؛ معاون اداره کل بیمه سلامت استان در این جلسه با اهدای لوح تقدیر، از خدمات مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی استان مرکزی تقدیر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا