برگزاری رویداد سرمایه‌گذاری تکنووست همزمان با نمایشگاه ایران هلث

پارک فناوری پردیس به عنوان مجری برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه «ایران هلث»، رویداد سرمایه‌گذاری «تکنووست» را در حوزه سلامت برگزار ‌می‌کند.

 به گزارش سینا از مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، این رویداد در راستای حمایت پارک فناوری پردیس، جهت افزایش جذب سرمایه برای شرکت‌های فعال در حوزه سلامت با همکاری «سامانه تامین مالی و سرمایه‌گذاری کارن‌» برگزار می‌شود.

 رویداد تکنووست سلامت با هدف ایجاد فرصت سرمایه‌گذاری در طرح‌های متقاضی سرمایه در حوزه سلامت در نمایشگاه ایران هلث ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

تاکنون بیش از ۳۵ طرح در این رویداد ثبت‌نام کرده‌اند و فرایند ارزیابی و غربالگری طرح‌های ثبت‌نام شده جهت حضور در این رویداد آغاز شده است. پس از اتمام فرایند ارزیابی، خدمات توانمندسازی و منتورینگ به صاحبان طرح‌های منتخب ارائه می‌شود.

این رویداد، فرصتی مغتنم برای کسب‌وکارهای خلاق در حوزه سلامت است تا کسب‌وکار خود را به سرمایه‌گذاران بالقوه معرفی کرده و مسیر توسعه و پیشرفت خود را هموار کنند.

تکنوست سلامت در روز 31 اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در سالن ۳۵ نمایشگاه ایران هلث برگزار می‌شود. شرکت‌های فعال در حوزه سلامت که به دنبال جذب سرمایه برای طرح‌های خود هستند، می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر  با شماره ۸۸۳۹۴۱۶۷_۰۲۱ تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا