استمرار رویداد «مانوین» در قالب برنامه‌های استانی و بین المللی در طول سال

دبیر ستاد توسعه فناوری‌های فرهنگی و نرم معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری گفت: رویکرد رویداد ملی صنایع خلاق «مانوین» این است که به عنوان رویدادی در حوزه صنایع خلاق به طور مستمر در طول سال به صورت استانی و بین المللی تدوام داشته باشد.

به گزارش سینا از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی،فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، مسعود حسنلو با اشاره به آغاز برگزاری نخستین دوره رویداد ملی صنایع خلاق «مانوین» از فردا اظهار کرد: این رویداد بستری برای گردهمایی و دورهم جمع شدن فعالان حوزه علم و فناوری و صنایع خلاق است. ادبیات و اکوسیستم صنایع خلاق در کشور طی سال های گذشته رشد خوبی داشته است؛ اما هنوز اثر آن در حل مسائل اجتماعی و کارکردی که شرکت های خلاق در حل این مسائل می توانند داشته باشند، چه در لایه حاکمیت و چه در اکوسیستم فناوری به صورت شفاف تبیین نشده است.

وی افزود: یکی از کارکردهای این رویداد ارائه این ادبیات به اکوسیستم است. البته در سال های گذشته این رویداد را به صورت جانبی داشتیم ولی از امسال هویت مستقلی پیدا کرده است.

دبیر ستاد توسعه فناوری‌های فرهنگی و نرم خاطرنشان کرد: «مانوین» که همزمان با رویداد «اینوتکس» از 18 تا 21 اردیبهشت در پارک فناوری پردیس برگزار می شود شامل بخش‌های متنوعی از جمله نمایشگاه، بخش رویدادها، بخش نشست ها، بخش روایت پیشرفت در حوزه صنایع خلاق و گردهمایی فعالان حوزه صنایع خلاق و نرم است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا