تمدید زمان ارسال درخواست دانش‌بنیان‌ها برای تسهیلات سازمان هواپیمایی

سازمان هواپیمایی کشوری در اطلاعیه‌ای مدت زمان ارسال درخواست شرکت‌های دانش بنیان برای دریافت تسهیلات حمایتی را تا ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ تمدید کرد.

به گزارش سیناپرس از سازمان هواپیمایی کشوری، «جعفر یازرلو» سخنگوی این سازمان در این زمینه اظهار داشت: با عنایت به منویات رهبر معظم انقلاب درباره راهبرد حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، سازمان هواپیمایی کشوری به عنوان نماینده حاکمیت در هوانوردی غیرنظامی کشور، در راستای مقابله اثربخش‌تر با محدودیت‌های ناشی از تحریم‌های ظالمانه و غیرقانونی این صنعت ابرفناورانه و پیشران، در نظر دارد افزون بر راهبری‌، پشتیبانی‌ و مشاوره‌های فنی ارائه شده، بستر حمایتی هدفمند جدیدی را برای گسترش فعالیت‌های آنان ایجاد کند.

وی افزود: در این راستا اعطای تسهیلات حمایتی به شرکت‌های دانش بنیان در دستور کار سازمان هواپیمایی کشوری قرار گرفته است.

یازرلو تصریح‌کرد: از شرکت‌های دانش بنیان فعال در صنعت هوانوردی واجد شرایط لازم دعوت می‌شود برای دریافت تسهیلات، جهت انجام پروژه‌های مورد نظر در این حوزه درخواست‌ خود را مطابق توضیحات مندرج در پورتال سازمان هواپیمایی کشوری B2n.ir/caa1 ارائه کنند.

وی خاطرنشان‌کرد: سقف دریافت تسهیلات برای شرکت های دانش بنیان صنعت هوانوردی که حائز شرایط مندرج در پورتال سازمان هواپیمایی باشند، ۱۵ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

پیش از این «محمد محمدی بخش» با بیان اینکه شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه نگهداری و تعمیرات تاب‌آوری صنعت هوانوردی کشور را افزایش داده‌اند، اظهار داشت: زنجیره تامین صنعت هوانوردی کشور را شرکت‌های دانش‌بنیان با تعمیرکنندگان و تامین‌کنندگان قطعات ناوگان هواپیمایی کشور تشکیل می‌دهد و سازمان هواپیمایی از آنها پشتیبانی و حمایت می‌کند.

معاون وزیر راه و شهرسازی بیان‌داشت: سازمان هواپیمایی به شرکت‌های دانش‌بنیان برای استقلال و تاب‌آوری کمک می‌کند تا در این شرایط سخت یاری‌رسان صنعت هوانوردی کشور باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا