تعاونی اشتغال و تولید در سازمان های فارس تشکیل می شود

استاندار فارس با بیان اینکه هر کدام از آحاد مردم به نحوی در تحقق شعار امسال نقش دارند از ابتکار استان فارس برای ایجاد تعاونی اشتغال و تولید در سازمان های استان خبر داد .

محمد هادی ایمانیه امروز، 26 فروردین ماه با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۳ با عنوان جهش تولید با مشارکت مردم از سوی مقام معظم رهبری، گفت: جهش تولید با مشارکت مردم محقق می شود، پس باید زمینه این مشارکت را فراهم و از همه امکانات و اختیارات و راه ها برای رسیدن به آن استفاده کرد.

استاندار فارس با تاکید براینکه تعاون و همکاری نقش مهمی در رشد و شکوفایی جامعه دارد، از توجه دین اسلام در کمک به هم نوعان و همکاری در کارهای نیک سخن گفت و افزود: در جهان امروز برای کسب توفیق در مسایل اقتصادی و فرهنگی باید همکاری وجود داشته باشد تا بتوان به موفیقت های عالی دست پیدا کرد؛ پس تعاون به عنوان یک رویکرد اقتصادی نقش مهمی در توسعه کشور دارد که به صورت مستقیم و غیرمستقیم با کارآفرینی، اشتغال و تولید ملی در ارتباط است و علاوه بر آن سبب پیدایش فرهنگ اعتماد و همدلی در جامعه می شود.
ایمانیه با تاکید بر اینکه فارس همواره در اجرای برخی امور پیشتاز بوده است، تصریح کرد: بنا داریم در این زمینه نیز با ابتکار عمل وارد شویم به همین سبب از مدیران کل استان خواسته ام بر اساس تمایل کارکنان هر سازمان نسبت به تشکیل تعاونی اشتغال و تولید اقدام کنند.
نماینده عالی دولت در فارس افزود: به معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری هم ماموریت دادم در این زمینه راهنمایی لازم و همکاری مناسب را داشته باشند تا این تعاونی ها در راستای سرمایه گذاری و جهش تولید مشارکت نمایند.
به گزارش سینا پرس فارس به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، وی این طرح ابتکاری را اقدامی برد_برد دانست و تصریح کرد: تشکیل این تعاونی ها دو هدف اساسی را محقق می کند؛ ابتدا برای سرمایه گذاران و صاحبان سهم، سود آوری در پی دارد و از سوی دیگر نیز به جهش تولید و ایجاد اشتغال منجر می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا