باید با حفظ روحیه جهادی به حرکت رو به جلوی خود ادامه دهیم

رییس سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه گفت: باید با حفظ روحیه جهادی، حرکت رو به جلوی خود را ادامه داده و با همراهی و مشارکت کلیه دستگاه های متولی به توسعه استان کمک کنیم.

به گزارش سیناپرس از روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه، دکتر مسلم حدیدی در مراسم شروع سال کاری ۱۴۰۳ که با حضور پرسنل سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه برگزار شد، ضمن تبیین شعار سال، رویکردهای اجرایی سازمان را در این خصوص تشریح کرد.

وی با بیان اینکه با ارایه ایده های نو و کارهای خلاقانه حرکت رو به جلوی سازمان سرعت می گیرد، عنوان کرد: در سازمان جهاددانشگاهی استان پتانسیل های زیادی وجود دارد که با استفاده بهینه از این ظرفیت ها و مشارکت بخش های مختلف جامعه می توان کارهای بزرگی را انجام داد.

دکتر حدیدی با بیان اینکه همه اعضا در توسعه و بالندگی سازمان نقش دارند، گفت: در سال جاری با تکیه بر توانمندی اعضای سازمان و برنامه راهبردی تدوین شده شاهد موفقیت های چشمگیری خواهیم بود.

وی با تاکید بر حفظ روحیه جهادی در سازمان، گفت: با این روحیه و نگرش خواهیم توانست موانع را از پیش رو برداشته و به سمت توسعه و پیشرفت حرکت کنیم.

دکتر حدیدی به پررنگ شدن تعاملات سازمان جهاددانشگاهی با دستگاه‌های استانی و ملی هم اشاره کرد و گفت: امروز در استان اعتماد خوبی به توانمندی های سازمان جهاددانشگاهی ایجاد شده و باید با انجام مطلوب ماموریت هایی که به ما سپرده می شود، ضمن حفظ این اعتماد، به رفع چالش ها و توسعه استان کمک کنیم.

رییس سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه در پایان برای همکاران سازمان آرزوی توفیق کرد و از آنها خواست با تلاش و جدیت بیشتر در سال کاری جدید به تحقق برنامه های تدوین شده کمک کنند.

در این نشست معاونان سازمان جهاددانشگاهی استان هم به ارایه گزارشی از عملکرد سال گذشته و برنامه های سال جاری حوزه کاری خود پرداختند.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا