نشست رئیس جهاددانشگاهی استان و مدیرکل امور بانوان استانداری اردبیل

نشست مشترک رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل و مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل با هدف بررسی و امضای قرارداد اجرایی طرح‌های کنشگر و راهبر جمعیت و حمایت از حیات جنین برگزار شد.

به گزارش سیناپرس از روابط عمومی جهاددانشگاهی اردبیل، دکتر حسام رسولی، رئیس جهاددانشگاهی اردبیل در این نشست با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص اجرای قوانین جوانی جمعیت، برای اجرا و تحقق اهداف این قوانین در استان اعلام آمادگی کرد.

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی اردبیل تاکنون همکاری خوبی با دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل داشته است، اجرای طرح‌های مشترک و همکاری در طرح های مشاغل خرد و کوچک ویژه زنان سرپرست خانوار و طرح توانمندسازی بانوان در حوزه مشاغل خانگی را از جمله این طرح‌ها برشمرد.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل، با تأکید بر این که جهاددانشگاهی اردبیل همواره تلاش می‌کند تا در انجام پروژه‌ها و فعالیت‌های علمی، آموزشی و تحقیقاتی به صورت مسئله محور حرکت کند، گفت: این مهم را به خصوص در حوزه بانوان و خانواده نیز دنبال خواهیم کرد.

رسولی با اشاره به اینکه آماده توسعه همکاری‌های بیشتر با امور بانوان و خانواده استانداری هستیم، افزود: این همکاری مشترک را در ابعاد مختلف از جمله آموزشی و رسانه‌ای دنبال خواهیم کرد.

رسولی در بخش پایان به عقد قرارداد با موضوع طرح کنشگر و راهبر جمعیت و همچنین حمایت از حیات جنین اشاره کرد و گفت: با همکاری مشترک با سمن ها می‌توان اقدامات خوب و فاخری را در حوزه زنان و خانواده و جمعیت انجام داد.

افسانه جهانی، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل هم در این نشست گفت: ضمن استقبال از همکاری مشترک یکی از مباحثی که باید به صورت ویژه دستگاه‌های مختلف بدان ورود کرده و برای خود مأموریت‌هایی را تعریف کنند، بحث تحقق اهداف جوانی جمعیت مدنظر رهبر معظم انقلاب است.

یادآور می‌شود، در قالب عقد قرارداد در زمینه طرح های کنشگر و راهبر جمعیت و حمایت از حیات جنین، کارگاه های آموزشی برای فعالین اجتماعی، مبلغین حوزوی، اساتید دانشگاهها، فعالین فرهنگی, بهورزها و مراقبین سلامت و … برگزار خواهد شد .

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا