جمع آوری ۳۰ میلیارد تومان کمک های مردمی در جشن نیکوکاری امسال

تاکنون مبلغ ۳۰ میلیارد تومان در جشن نیکوکاری جهت دانش آموزان و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ره فارس جمع آوری شده است.

مراسم سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی ره و آغاز هفته احسان و نیکوکاری با نواختن نمادین زنگ نیکوکاری در مدرسه شهید مرزبان ناحیه ۴ شیراز برگزار شد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی ره فارس امروز 14 اسفندماه در این مراسم ضمن تبریک سالروز تاسیس این نهاد گفت:, این مراسم هرساله از ابتدای بهمن ماه و با هدف کمک به دانش آموزان نیازمند به صورت سراسری در کشور برگزار میشود.

یوسف علوی تصریح کرد: امسال و از ابتدای برگزاری این آیین، مبلغ ۳۰ میلیارد تومان جمع آوری شده است که از این مبلغ، ۱۰ میلیارد تومان به صورت نقد و غیر نقد توسط پایگاه های امدادی و ۲۰ میلیارد تومان توسط مراکز نیکوکاری جمع آوری شده است.

این مقام مسئول در ادامه از توزیع پاکتهای کمک های مردمی با QR در مدارس خبر داد و گفت: این پاکتها تا هفته آینده از سراسر مدارس جمع آوری و به کودکان بی بضاعت همان مدرسه تقدیم می شود.

به گزارش سینا پرس فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس،علوی افزود: نیکوکاران استان می توانند از طریق کد دستوری USSD کمیته امداد فارس و شماره گیری #۰۷۱*۸۸۷۷* با تلفن همراه، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۷۰۹۳۷۶ و شماره حساب ۰۱۰۱۲۷۳۰۷۳۰۰۰ و همچنین ارسال عدد یک به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۷۱ کمک های خود را به دانش آموزان بی بضاعت استان تقدیم کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا