ابقای روسای دو دانشکده دانشگاه صنعتی شریف

سرپرست دانشگاه صنعتی شریف، حکم ریاست حمیدرضا فنایی رییس فعلی دانشکده علوم ریاضی و محسن کاظمی‌نژاد رییس فعلی دانشکده مهندسی مواد را دو سال دیگر تمدید کرد.

به گزارش سیناپرس به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، سیدعباس موسوی سرپرست دانشگاه صنعتی شریف، در حکم تمدید ریاست دانشکده علوم ریاضی و دانشکده مهندسی مواد موارد زیر را تعیین کرد:

۱- برنامه‌ریزی عملیاتی برای نقش‌آفرینی دانشکده در تحقق اهداف راهبردی دانشگاه و ارتقای شاخص‌های کمی و کیفی مرتبط در ابعاد آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و تربیتی

۲- تحول در برنامه‌های آموزشی و پژوهشی طبق نیازهای کشور و توجه به زمینه‌های میان‌رشته‌ای با سایر حوزه‌ها

۳- فراهم کردن محیط سالم رشد و پرورش استعدادهای دانشجویان

۴- جذب و نگهداشت استادان برجسته و فرهیخته و توجه ویژه به استادان جوان و فراهم کردن فرصت مشارکت حداکثری در تصمیم‌گیری‌ها و ارائه ایده‌های تحول‌آفرین

۵- گسترش ارتباط با صنایع و سازمان‌های مرتبط و تنوع‌بخشی منابع مالی و حمایت از دانشجویان تحصیلات تکمیلی به ویژه مقطع دکتری.

حمیدرضا فنایی، دانشیار گروه ریاضی این دانشکده است که در زمینه هندسه فعالیت پژوهشی ویژه داشته و از ۲۷ آذر ۱۴۰۰ به‌عنوان رییس دانشکده، در این جایگاه منصوب شده بود.

محسن کاظمی‌نژاد هم در زمینه شکل‌دهی فلزات اکثر فعالیت‌های پژوهشی خود را انجام می‌دهد و از ۱ بهمن ۱۴۰۰، در این جایگاه قرار داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا