همکاری سازمان جهاددانشگاهی خوزستان و شرکت نفت اروندان

با حضور دکتر حسن محمدی‌مجد رئیس سازمان جهاددانشگاهی خوزستان و عبدالله عذاری اهوازی مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان، تفاهم‌نامه همکاری بین این دو مجموعه در چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خوزستان، امروز (۲۷ دی‌ماه) در آخرین روز برگزاری چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات نفتی خوزستان، با حضور دکتر حسن محمدی‌مجد رئیس سازمان جهاددانشگاهی خوزستان و عبدالله عذاری اهوازی مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان، تفاهم‌نامه همکاری بین این دو نهاد منعقد شد.

عبدالله عذاری اهوازی مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه با اشاره به حمایت شرکت نفت و گاز اروندان از شرکت‌های دانش بنیان، اظهار کرد: جهاددانشگاهی موسسه‌ای پر از ابتکار و نخبه است و کارهای بسیار خوبی می‌تواند انجام دهد.

وی افزود: این سازمان در حوزه دیجیتال، کشاورزی و صنعتی توانمندی‌های بسیار خوبی دارد.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان عنوان کرد: تفاهم‌نامه بسیار خوبی در زمینه‌های مختلف حتی در حوزه  ساخت پالایشگاهی کوچک با جهاددانشگاهی منعقد شد که امیدواریم به قراردادهای بسیار خوبی منجر شود.

دکتر حسن محمدی‌مجد رئیس سازمان جهاددانشگاهی خوزستان نیز گفت: جهاددانشگاهی خوزستان مجموعه توانمندی از محققان و پژوهشگران مختلف و اساتیدی در حوزه‌های فنی و مهندسی، پزشکی و… است. به واسطه نگاه خوب شرکت نفت و گاز اروندان و اعتقاد واقعی به پیوند صنعت و دانشگاه و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، در یک سال گذشته موفق به برقراری ارتباط خیلی خوبی با این جموعه شدیم.

وی بیان کرد: با هدف پیوند صنعت و دانشگاه سال گذشته تفاهم‌نامه‌ای در نمایشگاه تهران با این شرکت منعقد شد و امروز نیز تفاهم‌نامه جامعی در راستای همکاری‌های گسترده منعقد شد.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا