نماینده کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران در فارس:
حضور کانون گردشگری و اتومبیلرانی فارس در نمایشگاه گردشگری پارس با شعار “اشاعه سفرهای پاک و ارزان”

نماینده کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران در فارس گفت: این کانون با شعار “اشاعه سفرهای پاک و ارزان و ایجاد شور و نشاط اجتماعی” حضور پررنگی در نمایشگاه بین‌المللی پارس خواهد داشت.

به گزارش سینا پرس فارس، عبدالکریم یگانه نماینده کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران در فارس امروز 18 آذرماه با بیان اینکه این کانون جزو ساختارهای اصلی هر کشوری است و نبود آن موجب می‌شود تا روند آمد و شد با هر وسیله‌ نقلیه قطع شود، افزود: این کانون از بدو تاسیس تاکنون نماینده چندین نهاد بین‌المللی از جمله فدراسیون اتومبیلرانی و اتحادیه بین‌المللی جهانگردی بوده است.

یگانه ادامه داد: متاسفانه سال ها نماینده‌ و شعبه‌ای در فارس نداشتیم و نمایندگانی در آژانس‌ها فعالیت می‌کردند اما طی دو سال اخیر ، این کانون در فارس نیز فعال شد.

نماینده کانون جهانگردی و اتومیلرانی ایران در فارس تصریح کرد: این کانون وظیفه برپایی نمایشگاههای بین‌المللی از جانب ایران در تمام کشورها را دارد.

او یادآور شد: مبارزه با ایران هراسی و معرفی توانمندی‌ها را در دستور کار این کانون قرار داده‌ایم که خوشبختانه موفقیت‌های خوبی هم حاصل شده است.

یگانه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس گفت: امسال شرکت توسعه گردشگری فارس برنامه محور برای برگزاری این نمایشگاه ورود کرده است.

او اضافه کرد: در این نمایشگاه دفتر مدیریت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران، فعالیت‌ها، خدمات و توانمندیها برای عموم علاقمندان در قالب کارگاههای توجیهی و در راستای دانش‌افزایی تشریح می‌شود.

به گفته نماینده کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران در فارس، خودروهای تاریخی که میراث فرهنگی ما محسوب می‌شوند و کمپرهای کانون نیز در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته می‌شود.

یگانه همچنین اعلام کرد: فروشندگان و تولیدکنندگان تجهیزات سفر نیز می‌توانند در نمایشگاه گردشگری پارس غرفه داشته‌ باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا