توزیع گاز مایع با نرخ جدید در فارس

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس گفت: بر اساس اجرای بند ب تبصره 14 قانون بودجه سال 1402 گاز مایع در استان از ابتدای آذرماه براساس نرخ جدید توزیع می شود.

به گزارش سینا پرس فارس، اسداله طاهری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس از اجرای تغییر نرخ در گاز مایع خبر داد و گفت: این تغییر نرخ براساس اجرای بند ب تبصره 14 قانون بودجه سال 1402 با هدف توزیع بهینه و مدیریت مصرف از ابتدای آذرماه  همزمان با سراسر کشور در استان فارس نیز عملیاتی شده است .

طاهری ضمن بیان این موضوع که روزانه بطور متوسط 270 هزار تن گاز مایع در استان توزیع می شود افزود: بمنظور مدیریت مصرف و توزیع بهینه این فرآورده، بر اساس دستورالعمل جدید توزیع  گاز مایع برای مصرف کنندگانی که از گاز شهری بی بهره هستند ، همانند گذشته مشمول دریافت گاز مایع یارانه ای بوده و بدون تغییر نرخ  و با نرخ مصوب یارانه ای انجام خواهد شد و برای سایر متقاضیان که مشمول دریافت گاز مایع یارانه ای نیستند، با نرخ فوب خلیج فارس انجام خواهد شد .

توزیع فرآورده های نفتی در فارس بصورت الکترونیکی و ثبت‌نام در سامانه «سدف»

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس دریافت هرگونه فرآورده‌های نفتی را منوط به ثبت درخواست در سامانه فروش فرآورده‌های نفتی (سامانه سدف)  و به صورت الکترونیکی بیان و اظهار کرد: درحال حاضر 13 شرکت موزع گاز مایع در سطح استان فعال می باشند و هماهنگی های لازم  با این شرکت ها  در خصوص تامین و جذب به موقع سهمیه استان انجام شده و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

طاهری تصریح کرد: تعیین نرخ گاز مایع توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت انجام شده و این شرکت وظیفه تامین و توزیع گاز مایع در استان را برعهده دارد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا