کسب مقام برتر مجمع خیرین تامین سلامت فارس در کشور

در اولین گردهمایی تجلیل از مراکز خیریه و گروه‌های جهادی برتر دانشگاهی سراسر کشور با موضوع «برای ایران»، مجمع خیرین تامین سلامت فارس به عنوان خیریه برتر دانشگاهی در کنار 4 خیریه برتر دانشگاههای سراسر کشور معرفی گردید.

به گزارش سینا پرس فارس، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در این گردهمایی گفت: کار برای خدا خستگی و ناامیدی ندارد و بدون نتیجه هم نیست، پس خاستگاه کار جهادی برخاسته از نظام بروکراسی اداری و طیف بندی نیست بلکه در یک فضای توام با ایثارگری و از خودگذشتگی انجام می‌شود. همچنین ماهیت و صورت کار جهادی، داوطلبانه است.

او ادامه داد: البته ما در برنامه هفتم توسعه یک بند، برای گروه‌های میانی و جهادی و نیروهای داوطلب لحاظ کردیم که این به معنای گنجاندن آنها در ضوابط اداری نیست بلکه هدف این بود که در سیستم نظام اداری مانعی بر سر راه کارهای جهادی نباشد.

مدیر عامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس و مدیر سازمانهای مردم نهاد دانشگاه نیز با اشاره به فعالیت موفق بیش از 2500 خیر در عرصه سلامت استان فارس گفت : با توجه به ارزیابیهای تخصصی کمیته تحقیقاتی این همایش، مجمع خیرین تامین سلامت فارس از لحاظ داشتن تعداد خیرین حامی این مجمع، نیازسنجی و تنوع در حوزه های فعالیت ، میزان جذب کمک های مالی خیرین شامل 51 هزار میلیارد تومان طی 21سال و پوشش خوب نیازهای استانی با داشتن 32 دفتر شهرستانی به عنوان یکی از خیریه های برتر کشور شناخته شده است .

به نقل از روابط عمومی مجمع خیرین تامین سلامت فارس، در این همایش ملی که از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه برگزار گردید نیز از طرف مجلس شورای اسلامی از ترویج فرهنگ یاری و مشارکت در امور عام المنفعه این مجمع،  با اهدای لوح تقدیر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا