فرصت ۶ روزه خرید حضوری از کتابفروشی‌ها

به مناسبت هفته کتاب سی‌ویکم علاوه بر فروش مجازی، فروش حضوری کتابفروشی‌های عضو «بازار کتاب» از امروز- شنبه- ۲۷ آبان ماه- با یارانه ۲۵درصدی آغاز شد و به مدت ۶ روز ادامه دارد.

به گزارش سیناپرس از ستاد خبری سی‌ و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، به مناسبت برپایی هفته کتاب سی‌ویکم فروش حضوری کتابفروشی‌های عضو «بازار کتاب» از امروز- شنبه- ۲۷ آبان ماه- آغاز شد و تا پنجشنبه- دوم آذرماه- ادامه دارد.

کتابفروشی‌های عضو سامانه «بازار کتاب» همزمان با فروش مجازی، فروش حضوری نیز خواهند داشت و علاقه‌مندان می‌توانند در این ۶ روز به صورت حضوری به کتابفروشی‌های عضو سامانه مراجعه کنند.

به هر کد ملی ۲۵ درصد یارانه تا سقف خرید ۴۰۰ هزار تومان تعلق می‌گیرد. کتاب‌های عمومی، دانشگاهی و کودک و نوجوان مشمول این یارانه می‌شوند و کتاب‌های آموزشی، کمک آموزشی، افست، فاقد شماره شابک، دارای شابک غلط و کتاب‌هایی که در بانک اطلاعاتی کتابِ خانه کتاب و ادبیات ایران ثبت نشده‌اند مشمول یارانه نخواهند شد.

برای مشاهده فهرست و مشخصات کتابفروشی‌های عضو این سامانه می‌توانید به نشانی bazarketab.ir مراجعه کنید.

کتابفروشان و خریداران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی درباره فرآیندهای ثبت‌نام، فروش و خرید کتاب از طریق «بازار کتاب» با مرکز پشتیبانی و پاسخگویی به شماره ۹۱۰۰۹۸۹۸-۰۲۱ تماس بگیرند.

سی‌ویکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «آینده خواندنی است» از بیست‌وسوم آبان‌ماه آغاز به کار کرد و تا سی‌ام آبان‌ماه ۱۴۰۲ به کار خود ادامه می‌دهد.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا