اعلام نتایج نخستین جشنواره ملی هنرهای تجسمی «تجسم غدیر»

نتایج نخستین جشنواره ملی هنرهای تجسمی «تجسم غدیر» اعلام شد.

به‌گزارش سینا پرس فارس به نقل از روابط‌عمومی دانشگاه هنر شیراز، پس از پایان جلسات ارزیابی و انتخاب آثار هنری رسیده به دبیرخانۀ نخستین جشنوارۀ ملی هنرهای تجسمی «تجسم غدیر»، پذیرفته‌شدگان بخش‌های مختلف این رویداد هنری در ۶ رشته‌ تایپوگرافی (حروف‌نگاری)، طراحی پوستر، تصویرسازی، خوشنویسی، کارتون و نقاشی، در دو بخش دانشجویی و آزاد مشخص شدند.

دکتر موسی عربی، دبیر اجرایی جشنوارۀ ملی تجسم غدیر خبر داد: در این جشنواره که فراخوان آن در اردیبهشت‌ماه سال جاری منتشر شد و با هدف تبیین و نهادینه‌سازی فرهنگ والای غدیر با زبان هنر ترتیب یافته است، قریب ۳هزار اثر در طول مدت فراخوان به دبیرخانۀ جشنواره ارسال شده که پس از بررسی و ارزیابی هیأت‌داوران، ۶۹ اثر، به‌عنوان آثار برگزیده در مقام‌های نخست، دوم، سوم و شایستۀ تقدیر اعلام می‌گردد.

معاون اداری‌مالی دانشگاه هنر افزود: به‌زودی زمان مراسم پایانی جشنوارۀ تجسم غدیر اعلام و در این رویداد، از برگزیدگان جشنواره تقدیر خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند اسامی کامل هنرمندان برگزیدۀ نخستین جشنوارۀ ملی تجسم غدیر را در پیوست خبر مشاهده یا به سایت جشنواره به نشانی: https://shirazartu.ac.ir/?p=16447 مراجعه نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا