جذب استاد در دانشگاه علمی کاربردی تا ۱۲ آبان

قائم مقام رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی از تمدید مهلت جذب استاد براساس آمایش آموزشی در این دانشگاه تا روز جمعه ۱۲ آبان ماه خبر داد.

به گزارش سیناپرس، اصغر کشت کار روز سه شنبه درباره جذب مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: متقاضیان واجد شرایط می توانند در مهلت مقرر با مراجعه به سامانه جذب مدرسان به آدرس https://jam.uast.ac.ir اقدامات لازم برای مراحل ثبت نام را انجام دهند.

وی اظهار داشت: فرآیند به کارگیری مدرسان با نیازسنجی اولیه در مراکز آموزشی انجام شده و ظرفیت نهایی اختصاص یافته پس از تایید واحدهای استانی، جهت تامین نیازها و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود باتوجه به دوره های در حال اجرا و هم چنین رشته های جدید در قالب گروه درس های تعیین شده، صورت گرفته است به نحوی که تامین مدرس مورد نیاز مراکز آموزشی، طبق زمان بندی مناسب صورت پذیرد.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی تصریح کرد: حداقل سن متقاضیان برای شرکت در فراخوان ۲۸ سال و حداکثر سن ۶۵ سال می باشد و جذب مدرس بصورت بومی در واحدهای استانی صورت می گیرد.

کشت کار افزود: ملاک ثبت نام قطعی متقاضیان در این فراخوان، تکمیل فرم های سامانه، پرداخت وجه و اخذ کد رهگیری است.

به گزارش روابط دانشگاه جامع علمی کاربردی، وی ادامه داد: ظرفیت پیش بینی شده برای پذیرش مدرسان سه هزار و ۸۰۹ نفر است که نیازسنجی آن در یک بازه زمانی مشخص باتوجه به نیازهای زمانی و مکانی مطابق با آمایش آموزش های عالی علمی کاربردی از طریق واحدهای استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی انجام و جمع بندی شده است.

قائم مقام رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار داشت: این دانشگاه تلاش می کند نتایج فراخوان را قبل از شروع ترم آتی تحصیلی اعلام کند تا بتوانیم از خدمات مدرسان جدید در بهبود ارائه آموزش های اشتغال محور بهره مند شویم.

به گزارش ایرنا، فراخوان جذب مدرس بر اساس آمایش آموزشی در دانشگاه جامع علمی کاربردی، برای سال ۱۴۰۲ از شنبه ۲۹ مهر آغاز شد و تا ۶ آبان ادامه داشت که ۱۲ آبان تمدید شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا