برگزاری دوره آموزش مدیریت زندان در شیراز

دوره آموزش مدیریت زندان همزمان با استانهای معین آموزش (تهران، کرمان، آذربایجان شرقی) در شیراز نیز به میزبانی مرکز آموزش پژوهش منطقه 4 سازمان با حضور پذیرفته شدگان 6 استان خوزستان، بوشهر، کهگیلویه بویر احمد، ایلام، اصفهان و فارس آغاز شد.

به گزارش سینا پرس فارس، اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندان های فارس در آیین افتتاحیه این دوره، با بیان اینکه موجب مباهات است در راستای تحقق اولویت ترسیمی رییس سازمان زندانهای کشور پیرامون توجه به سرمایه انسانی و جانشین پروری، شاهد برگزاری دوره مدیریت زندان در سازمان هستیم، گفت: شما بر اساس فرایند علمی مبتنی بر دانائی و مدیریت علمی زندان ها پس از آزمون و گزینش سازمانی انتخاب شده اید و امید وارم بتوانید این دوره را به بهترین شکل ممکن سپری نمایید.

ابراهیمی خاطر نشان ساخت: سازمان در اجرای این دوره اراده خود در توانمند سازی نیرویی انسانی را بعنوان مهمترین سرمایه سازمانی به منصه ظهور رسانده و در حقیقت ما هرچه برای منابع انسانی، ارتقای آگاهی، توان و مهارت آنان هزینه نماییم، سرمایه گذاری برای ارتقای سازمانی و اهداف انسان ساز آن است.

این مسئول ارشد زندان های فارس تصریح کرد: توصیه من به اساتید دوره و فراگیران این است که حتما کلاسهای آموزشی دوسویه بوده و سطح علمی و البته تبادل تجربی آن را ارتقای بخشید چرا که همه فراگیران در طول خدمت و در مناسب و حوزه های کاری مختلف، دارای تجاربی هستید که این دوره تواند فرصت و مجال تبادل صحیح آن را در اختیار قرار دهد.

وی با استناد به صحبت معاون توسعه مدیریت سازمان زندانهای کشور، سه موضوع خواندن، فهمیدن و عمل کردن را از راهبردهای این دوره برشمرد که هدف برگزاری این دوره را پوشش می دهد، لذا از فراگیران خواست حتما در راستای اهداف سازمانی مستتر در برگزاری این دورزه حرکت نمایند و تاکید کرد: شما با میل و رغبیت خود در این عرصه گام نهاده اید لذا اطمینان دارم از لحظه لحظه این دوره آموزشی استفاده نموده و در تحول کاری و خدمتی و توانمند سازی خودتان همت گمارید.

مدیرکل زندان های استان، اساتید این دوره آموزشی در فارس را افرادی صاحبنظر و دارای سهم و مهارت در کار اصلاح و تربیت و زندانبانی اسلامی معرفی کرد و گفت: هم استاد و هم مخاطب فراگیر، دوره را چالشی برگزار کنید و همه داشته های خود را برای تحقق معنای توانمند سازی علمی فراگیران دوره مدیریت زندان که با افتخار به میزبانی فارس برگزار می گردد، پای کار آورده و همچنین ما را از نکته و نظرات خود در راستای پویائی و توانائی خدمت و کار برخورردار فرمائید.

در آغاز این دوره لیلا اکبرپور، رئیس مرکز آموزش پژوهش منطقه ۴ زندان‌های کشور پیرامون پودمان‌های ۴ گانه این دوره، خدمات ضمن آموزش و تقویم آموزشی توضیحاتی را بیان کرد و افزود: استان فارس افتخار دارد که در راستای تحقق شعار و هدف راهبردی سازمان زندان‌ها مبنی بر توانمندسازی منابع انسانی، میزبان همکاران از ۶ استان کشور به‌عنوان نخبگان سازمانی و طرح جانشین‌پروری در قالب تربیت مدیر زندان است.

به نقل از روابط عمومی دادگستری فارس، این دوره از ۳ مهر تا پایان دی‌ماه همزمان با ادارات کل زندان‌های کرمان، تهران و آذربایجان شرقی به میزبانی مرکز آموزش پژوهش منطقه ۴ کشور در شیراز (اداره‌کل زندان‌های فارس) در حال برگزاری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا