حضور پررنگ فارس در نمایشگاه عمان هلث

معاون هماهنگی امور زائرین و گردشگری استانداری فارس از حضور پرقدرت فارس در نمایشگاه سلامت عمان با اختصاص پاویون ویژه به استان فارس خبر داد.

به گزارش سینا پرس فارس، محمد فرخ زاده معاون هماهنگی امور زائرین و گردشگری استانداری فارس با بیان اینکه شرکت بین المللی نمایشگاه های استان فارس مجری برگزاری پاویون استان فارس در نمایشگاه عمان هلث بود، افزود: استان فارس بصورت مجزا از پاویون ایران با حضور شرکت کننندگانی که در حوزه های تجهیزات پزشکی، درمان،گردشگری سلامت و غذا و دارو فعالیت می کنند در این نمایشگاه حضور دارند. 

فرخ زاده افزود: این نمایشگاه که ۲۷ تا ۲۹ شهریور ماه در مسقط عمان برگزار شد، از پیشروترین نمایشگاه سلامت و پزشکی در عمان و تنها نمایشگاهی است که شرکت جهانی صنعت نمایشگاهی در کشور عمان آن را تایید و گواهی کرده است و کشورهایی مانند لهستان، انگلستان، مالزی، هند، لبنان، پاکستان، تایلند و… در این نمایشگاه حضور دارند.

جانشین استاندار فارس در شورای توسعه گردشگری در پایان با اشاره به اولویت شرکت های نمایشگاه های بین المللی فارس برای حضور موثر در نمایشگاه های خارجی در راستای توسعه‌ی تجارت بین المللی خاطرنشان کرد: این شرکت تا پایان سال چندین نمایشگاه دیگر در حوزه های ساختمان، کشاورزی، دام و طیور و… در کشورهای مختلف منطقه برگزار خواهد کرد.

بنابراین گزارش، برگزاری کنفرانس تخصصی b2b توسط پزشکان استان فارس، اجرای جراحی چشم به صورت زنده، حضور پرتعداد بیمار در غرفه شیراز عاصمة الصحة و ویزیت و تشکیل پرونده برای بیماران، حضور سفیر ایران در عمان در نمایشگاه و تشکیل جلسه وی با شرکت کنندگان در نمایشگاه در محل سفارت، کنفرانس دکتر خسروی در خصوص عمل همزمان پیوند قرنیه و کاشت عنبیه مصنوعی و عمل شبکیه، برندسازی شیراز با شعار شیراز، عاصمة الصحة از برنامه های این نمایشگاه بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا