رضایت دارندگان ساعت‌های هوشمند اپل

کد خبر : 43015 جمعه 25 تیر 1395 - 02:21:13

یک نظرسنجی که در میان دارنده‌گان ساعت‌های هوشمند و مچ بندهای سلامتی انجام شده است نشان می‌دهد دارندگان ساعت‌های هوشمند اپل بیش از همه استفاده‌کنندگان از این گجت‌های پوشیدنی نسبت به محصولی که خریداری کرده‌اند رضایت دارند.

این تحقیق بین ۲۶۹۶ کاربر که در دوازده ماه گذشته ساعت هوشمند خریده‌اند و ۲۹۴۹ کاربر که مچ بند سلامتی خریداری کرده‌اند برگزار شده است. گرچهساعت‌های هوشمند شرکت اپل تا به حال مورد برخی انتقادها قرار گرفته و از نظر فروش دقیقا به همان خوبی که این شرکت پیش بینی می کرد ظاهرا نشده اما نتایج این تحقیق نشان می دهد که دارندگان این ساعت های هوشمند از داشتن آن بسیار خوشحال و راضی هستند. پس از اپل که راضی ترین کاربران را دارد، شرکت سامسونگ با فاصله ای اندک قرار گرفته است.

این تحقیق براساس معیارهایی چون راحتی، عمر باتری، قابلیت های مربوط به گوشی، قیمت، استحکام و دوام، سایز نمایشگر، طراحی ظاهری، قابل اطمینان بودن، اپلیکیشن های موجود برای استفاده و خدمات به مشتریان این محصولات را مورد بررسی قرار داده است.

به گزارش مجله دیجی کالا،در زمینه مچ بندهای سلامتی سامسونگ در جایگاه اول قرار گرفت البته این در شرایطی است که شرکت اپل در این حوزه محصولی ارائه نکرده که با سامسونگ رقابت کند. در زمینه مچ بندهای سلامتی پس از سامسونگ به ترتیب شرکت‌های گارمین (Garmin)، ال‌جی (LG) و فیت‌بیت (Fitbit) قرار دارند.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]