گزارش تصویری از نمایشگاه بین المللی تجهیزات هوایی در سنگاپور

رو نمائی از مدرن ترین تجهیزات هوائی جهان

کد خبر : 30893 پنج شنبه 29 بهمن 1394 - 16:00:38

در این هفته یک نمایشگاه بین المللی هوایی درمنطقه چانگی ، مرکز نمایشگاه های سنگاپور برگزار شده که بزرگترین نمونه آن در آسیا است . این نمایشگاه همچنین در حوزه هوا فضا و دفاع هوائی، یکی از مهم ترین نمایشگاه های برگزار شده در جهان به حساب می آید.

کشور آسیائی سنگاپور در هفته جاری میزبان نمایشگاه بین المللی هوانوردی است . به گفته کارشناسان ؛ این نمایشگاه بر روند پیشرفت صنعت هوانوردی جهانی و تحولات آن متمرکز شده است.

بسیاری از شرکت های پیشرو و سازنده سیستم های هوائی ، بالگردها و هواپیما ها از سراسر جهان در این نمایشگاه حاضر شده و به ارائه جدیدترین محصولات خود پرداخته اند . یکی از دستگاه های مورد نمایش درآمده در این نمایشگاه ، جنگنده فالکون F16C/D از نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا بوده که در نوع خود از اهمیت بالایی بر خوردار است. 

گفتنی است بسیاری از شرکت های پیشرو و سازنده سیستم های هوائی ، بالگردها و هواپیما ها از سراسر جهان در این نمایشگاه حاضر شده و به ارائه جدیدترین محصولات خود پرداخته اند . یکی از دستگاه های مورد نمایش درآمده در این نمایشگاه ، جنگنده فالکون F16C/D از نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا بوده که در نوع خود از اهمیت بالایی بر خوردار است. 

 از دیگر شرکت کنندگانی که در چانگی مرکز نمایشگاه سنگاپور حضور داشته اند می توان شرکت های هواپیمایی چینی را نام برد که در غرفه تجاری نمایشگاه بین المللی هوایی شرکت کرده اند. در این نمایشگاه کشور کره جنوبی نیز به معرفی محصولات خود پرداخته و نمایشی آکروباتیک را از تیم آکروباتیک بلک ایگلز یا عقاب های سیاه  به اجرا گذاشته است.

هواپیمای جنگنده F-15SG و هلیکوپتر تهاجمی آپاچی AH-64D نیز از سوی نیروی هوایی سنگاپور معرفی شده اند و پروازی آکروباتیک را در طول نمایشگاه هوایی سنگاپور به نمایش در آورده اند.

منبع : شین هوا

ترجمه : احسان محمدحسینی

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]