تصاویری از مسابقه کمدی عکاسی از حیوانات خانگی ۲۰۲۲

کد خبر : 135354 چهارشنبه 05 مرداد 1401 - 17:14:23

مسابقه عکاسی Comedy Pet فینالیست‌های سال ۲۰۲۲ را که همه آن‌ها اواخر پاییز امسال برای جوایز نقدی رقابت خواهند کرد، معرفی کرده است.

مسابقه سالانه عکس Comedy Pet که توسط عکاسان حرفه‌ای پائول جوینسون-هیکس و تام سولام ایجاد شده است، موقعیت‌های سرگرم‌کننده‌ای را که حیوانات خانگی در آن قرار می‌گیرند، برجسته می‌کند.

هیئت داوران تاکنون ۲۶ عکس را از میان بهترین عکس‌ها انتخاب کرده‌اند که همه آن‌ها برای جایزه نقدی ۲٬۵۰۵ دلاری رقابت خواهند کرد. همانند سال گذشته، این مسابقه با بیمه حیوانات خانگی Animals Friends همکاری کرده است تا ۴۳,۸۴۰ دلار به خیریه‌های مختلف حیوانات خانگی و حیوانات کمک کند. برنده‌ی کلی علاوه بر جایزه نقدی این فرصت را خواهد داشت که یک مؤسسه خیریه را برای دریافت کمک مالی ۶٬۲۶۰ دلاری از سوی بیمه حیوانات خانگی Animals Friends انتخاب کند.

جوایز عکس کمدی پت همچنین یک جایزه نقدی اضافی برای بهترین ویدیوی ارسالی در نظر گرفته است. عموم مردم می‌توانند با رأی آنلاین به عکس فینالیست موردعلاقه خود، در اولین Animal Friend’s People’s Choice Award شرکت کنند. این مسابقه به امید تشویق کودکان بیشتر به مشارکت، شرکت در رده تصویر نوجوانان را برای افراد ۱۶ سال و کمتر آزاد کرد.

وس پیرسون، مدیر عامل Animal Friends می‌گوید:

    حتی کوتاه‌ترین داستان‌ها نیز می‌توانند چیز خاصی داشته باشند. جوایز عکاسی کمدی حیوانات خانگی راهی عالی برای به اشتراک گذاشتن تصویری فوری از جایگاه حیوانات خانگی در زندگی ما است. لحظه‌های سرگرم‌کننده، تکان‌دهنده و گران‌بها که در فهرست نهایی ثبت شده‌اند، شادی بی‌حدوحصری را به ارمغان آورده‌اند و نشان می‌دهند که این حیوانات فقط حیوانات خانگی نیستند، بلکه بخشی از داستان ما هستند.

برنده کلی و برندگان دسته‌ها در ۱۳ سپتامبر ۲۰۲۲ اعلام خواهند شد.

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]