در دی ماه ۱۴۰۱؛

برگزاری کنگره بین‌المللی نگاهی جامع به ناباروری، از تشخیص‌ تا تولد فرزند سالم

کد خبر : 135247 دوشنبه 03 مرداد 1401 - 10:31:19

این پژوهشگاه کنگرۀ بین‌المللی «نگاهی جامع به ناباروری، از تشخیص تا تولد فرزند سالم» را در تاریخ ۱۴ تا ۱۶ دی ماه برگزار می‌کند.
با کاهش محدودیت‌ها، ای

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا؛ با کاهش محدودیت‌ها، این کنگره به‌طور حضوری با حضور اساتید و متخصصان صاحب‌نام داخلی و خارجی و در قالب سخنرانی، پنل‌های گفت‌وگو، کارگاه و نشست‌های پرسش و پاسخ برگزار میشود. هدف این کنگره طرح مباحث روز جهان در حوزه باروری و ناباروری و ایجاد فرصتی برای هم‌اندیشی و تبادل آخرین یافته‌های علمی و فناورانه درباره تشخیص و درمان ناباروری و بارداری سالم است.
موضوعاتی همچون چالش‌های سن و ناباروری و اهدا، شکست مکرر لانه‌گزینی، سقط مکرر، مداخلات پرستاری و مامایی در درمان ناباروری، استراتژی‌های لازم برای دریافت بهترین تخمک، اسپرم و جنین و بهبود آندومتر در سیکل‌های کمک‌باروری، آندومتریوز و روش‌های کمک‌باروری و مسائل بارداری‌های حاصل از درمان ناباروری از جمله محورهای اصلی این کنگره‌اند.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت پژوهشگاه ابن‌سینا به نشانی avicenna.ac.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۲۲۴۳۲۰۲۰- ۰۲۱ داخلی ۴۵۶ -455 تماس بگیرند.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]