بازار خدمات فناوری اطلاعات در ۹ بخش ایجاد شد

کد خبر : 110280 چهارشنبه 12 آذر 1399 - 12:19:23

بازار خدمات فناوری اطلاعات وابسته به شبکه فناوری و نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در ۹ بخش ایجاد و محصولات و خدمات گوناگون را عرضه می‌کند.

در این بازار خدمات و محصولات متنوعی در حوزه فناوری اطلاعات، امنیت اطلاعات، توسعه نرم‌افزارها و دیگر حوزه‌ها در اختیار اعضای شبکه ‌نوآوری و فناوری قرار می‌گیرد.

این خدمات توسط شرکت‌ ها و افراد متخصص فعال در این حوزه که به‌عنوان کارگزاران شبکه شناخته می‌شوند، ارایه شده است.

در بازار فناوری با توجه به نیازهای مشتری، خدمات متنوعی توسط کارگزاران حرفه‌ای ارایه می‌شود،  از طرفی فعالان حوزه فناوری می‌توانند در این محیط محصولات خود را برای مشتریان بالقوه عرضه کنند.

نرم‌افزارهای سازمانی و اتوماسیون اداری، وب و میزبانی وب، خدمات ارتباطی و امنیت، تحلیل اطلاعات و داده، مدیریت و کنترل پروژه، خدمات زیرساخت، طراحی و توسعه نرم افزار و SEO ، مدیریت منابع انسانی و خدمات مالی و حسابداری، از جمله ۹ حوزه‌ای هستند که محصولات و خدمات مرتبط با آنها در بازار خدمات فناوری اطلاعات عرضه می‌شود.

این شبکه برای خدمات‌دهی به اعضای شبکه، بازارهای متنوع دیگری را نیز ایجاد کرده است، بازار خدمات کسب و کار و بازار تسهیلات مالی از جمله این بازارها هستند،  شبکه نوآوری و فناوری ایران با ابلاغ معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری با رویکرد توسعه اقتصاد دانش‌بنیان شکل گرفته است، این شبکه خدمات بسیار متنوعی را به شرکت‌ها و فعالان فناور، عضو شبکه ارایه می‌کند.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]