مبتنی بر اینترنت اشیا عرضه شد؛

سامانه‌ای برای پایش لحظه به لحظه شناورها و سیستم هوشمند مدیریت مصرف انرژی

کد خبر : 110068 شنبه 08 آذر 1399 - 09:11:01

یک شرکت دانش‌بنیان، سامانه‌ای برای پایش لحظه به لحظه شناورها و سیستم هوشمند مدیریت مصرف انرژی، مبتنی بر اینترنت اشیا عرضه کرد.

محمد جابری مدیر عامل این شرکت دانش‌بنیان "ماژول"، "کیت آموزشی"، "سیستم هوشمند مدیریت مصرف"، "مودم روتر" و "سیستم هوشمند کنترل ترافیک دریا-ساحل" را از جمله محصولات تولیدی این شرکت دانست و گفت: کیت آموزشی ما برای آموزش و نمایش عملکرد فناوری IoT در نمایشگاه‌ها و آموزش تخصصی و کاربردی نیروهای متخصص حوزه اینترنت اشیا کاربرد دارد.

وی سیستم هوشمند مدیریت مصرف را یک زیرساخت سخت‌افزاری دانست که امکان تبادل دو طرفه اطلاعات را بین دستگاه‌ها و مرکز کنترل و با استفاده از اینترنت اشیاء محقق می‌کند و ادامه داد:  ماژول BMS مبتنی بر اینترنت اشیا سیستمی است که از طریق اجزای خودکنترل قسمت‌های مختلف ساختمان و نمایش خروجی‌های مناسب را برای کاربر امکان‌پذیر کرده است.

جابری با اشاره به سامانه هوشمند کنترل ترافیک دریا-ساحل تولیدی این شرکت خاطر نشان کرد: این محصول سامانه‌ای است که موقعیت مکانی شناورها، مصرف سوخت شناورها، مسیر حرکت، میزان بار شناورها را به کمک نرم افزار موجود در اتاق کنترل اسکله، پایش و محاسبه و ذخیره‌سازی می‌کند.

به گفته وی، با رصد خودکار و دقیق هر شناور، امکان دخل و تصرف در سوخت به حداقل کاهش می‌یابد.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]