فناوری اطلاعات • هند چگونه به غول دیجیتال جهانی ۲۰۲۰ معروف شد؟

  هند چگونه به غول دیجیتال جهانی ۲۰۲۰ معروف شد؟

  هند در سال گذشته و در پی رشد بازار تجارت آنلاین، راهکار ی در برابر بازار دیجیتال جهانی و مطرح کردن بازی های دیجیتال در این زمینه به کار گرفت که می تواند در سطح جهانی مطرح شود. این سیاست ها باعث شد هند به عنوان غول دیجیتال جهانی در سال ۲۰۲۰ معرفی شود

  ادامه مطلب »
 • عرضه گوشی های بدون پورت اتصال

  عرضه گوشی های بدون پورت اتصال

  خبرهای رسیده حاکی از آن است که آیفون 13 که قرار است امسال رونمایی شود بدون پورت اتصال بوده و اپل می خواهد شگفتی دیگری در جدیدترین محصول خود برای کاربران داشته باشد.

  ادامه مطلب »
 • نمایشگرهای هوشمندی که خود را ترمیم می کند

  نمایشگرهای هوشمندی که خود را ترمیم می کند

  دانشمندان کره ای از روغن بذر کتان برای ترمیم نمایشگرهای شکسته گوشی های هوشمند استفاده کرده اند به طوری که نمایشگر می تواند خود را ترمیم کند.

  ادامه مطلب »
 • استارلینک اجرایی می شود

  استارلینک اجرایی می شود

  ایلان ماسک، مدیر شرکت SpaceX طی برنامه ریزی های صورت گرفته قرار است سال آینده پروژه اینترنت ماهواره ای خود موسوم به «استارلینک» را در ایالت می سی سی پی اجرایی کند.

  ادامه مطلب »
 • مجازی پرو کنید

  مجازی پرو کنید

  یکی از مشکلات و دردسرهای خرید لباس به صورت آنلاین، پس فرستادن جنس خریداری شده به دلیل اندازه نبودن لباس است.

  ادامه مطلب »
 • ساعت هوشمند اپل اس ای

  ساعت هوشمند اپل اس ای

  سال ۲۰۲۰ میلادی با همه سختی ها و ناملایمات خود رو به پایان بوده و اندکی بیش از یک ماه دیگر وارد سال ۲۰۲۱ خواهیم شد. در این گزارش سلسله وار به بررسی برترین فناوری های سال جاری میلادی خواهیم پرداخت.

  ادامه مطلب »
 • نگاهی به مشخصات فنی ایکس باکس سری X و S

  نگاهی به مشخصات فنی ایکس باکس سری X و S

  شرکت مایکروسافت ادعا می کند بهترین کنسول سخت افزاری ویژه خود را با عنوان ایکس باکس های سری ایکس و اس به بازار عرضه کرده است که می توانند برای گیمرها بازی ها را فراگیرتر و در دسترس تر کنند.

  ادامه مطلب »
 • ساختار انتخابات الکترونیکی چگونه است؟

  ساختار انتخابات الکترونیکی چگونه است؟

  همزمان با افزایش التهاب انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده آمریکا، بحث رأی گیری الکترونیکی در رسانه ها و شبکه های مجازی داغ شده است. به همین دلیل در این گزارش به بررسی این نوع خاص از انتخابات می پردازیم.

  ادامه مطلب »
 • راهی طلایی برای مبادلات امن طلا

  راهی طلایی برای مبادلات امن طلا

  از آنجایی که ما در کشوری زندگی می کنیم که از گذشته تا کنون نگه داری طلا راه مناسبی برای پس انداز بوده است؛ کوکو طلا سرویس اینترنتی در امر خرید و فروش طلا است که می توانددر این راه کمک بزرگی به ما باشد.

  ادامه مطلب »
 • خطر جدی باج افزار جدید، برای گوشی‌های همراه

  خطر جدی باج افزار جدید، برای گوشی‌های همراه

  باج‌افزار MalLocker.B که به تازگی کشف شده است، از مکانیزم‌های مربوط به اعلان "تماس ورودی" و دکمه "صفحه اصلی" در دستگاه‌های کاربران سوء استفاده می‌کند.

  ادامه مطلب »