چهارمین منتخب کتابخوانی هشت ‌بهشت

معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، برای چهارمین مسابقه مجازی کتابخوانی هشت بهشت از سری چهارم این مسابقات کتاب «عملیات احیا» را به قلم محمد حکیم‌آبادی برای دانشجویان علاقه‌مند کتابخوانی انتخاب کرده است.

به گزارش سینا پرس، کتاب «عملیات احیا»، روایتی از صعود یک مجموعه دانش‌بنیان به قله دانش و فناوری است.

شرکت ماشین‌های الکتریکی جمکو از صنایعی است که در سال ۱۳۶۹ در شهرستان جوین با هدف عدم وابستگی صنایع داخلی به کشورهای خارجی در زمینه تولید انواع ماشین‌های الکتریکی تأسیس و راه‌اندازی شد، اما در ادامه به‌علت برخی بی‌توجهی‌ها، با مشکلات زیادی روبرو شد و در آستانه تعطیلی قرار داشت.

اما امروز، این شرکت موفق به طراحی و تولید الکتروموتورها و ژنراتورهای بزرگ صنعتی با استانداردهای جهانی شده و در برخی محصولات نیز جزء چهار- پنج شرکت تولیدکننده در جهان است، کتاب عملیات احیا روایتی از تلاش این مجموعه دانش‌بنیان برای رسیدن به چنین دستاورد بزرگی است.

دانشجویان علاقه‌مند کتابخوانی می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی BookRc.ir روز جمعه ۲۶ آبان‌ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۹ تا ۲۴ در این مسابقه کتابخوانی شرکت و با یکدیگر رقابت کنند.

تنها شرط شرکت در مسابقه ثبت‌نام در پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران است. به برگزیدگان این مسابقه جوایز ۵ میلیون ریالی اهدا می‌شود.

همچنین دانشجویان می‌توانند در کانال ایتا مسابقات کتابخوانی هشت بهشت به شناسه  FJUTBookRC@ عضو شوند.

نسخه الکترونیکی این کتاب در بن‌سازه طاقچه هم موجود است.

معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی تهران این مسابقه را با همکاری و مشارکت خانه کتاب و ادبیات ایران، دانشگاه علم و فرهنگ، پیام نور، فرهنگیان، سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران و سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی برگزار می‌کند.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا