کد خبر : 94900 شنبه 06 مهر 1398 - 12:21:52
فراخوان-خودروهای-پارک-شده-تسلا-ممکن-شد

با بروز کردن نرم افزار؛

فراخوان خودروهای پارک شده تسلا ممکن شد

تسلا با به روزکردن نرم افزار نصب شده بر روی خودروهای خود فراخوان اتومبیل های متوقف شده در پارکینگ برای حرکت آنها به سمت مالک را ممکن کرده است.

نسخه ۱۰ نرم افزار تسلا به مالکان تولیدات این شرکت امکان می دهد تا خودروی خود را از پارکینگ به سمت خود فرا بخوانند.

همچنین آنها می توانند ضمن پخش موسیقی بی کلام آوازهای مشهور بر روی نمایشگر خودرو، متن اشعار آنها را بر روی نمایشگر ببینند و با میکروفون به تمرین آوازخوانی بپردازند و با دسترسی آسان به سایت های به اشتراک گذاری موسیقی به فایل های موسیقی محبوب خود دسترسی یافته و آنها را پخش کنند.

این به روزرسانی نرم افزاری برای مدل های اس، ایکس و مدل ۳ خودروهای تسلا در دسترس است. آن دسته از خریداران خودروهای تسلا که  هزینه استفاده از خدمات خودران را به طور کامل پرداخت کرده اند، قبل از دیگر مشتریان به خدمات یادشده دسترسی می یابند.

قابلیت فراخوانی خودروهای تسلا محدود به حرکت آنها از پارکینگ به محل حضور راننده نیست و از این طریق می توان خودرو را به هر نقطه ای که مدنظر فرد است منتقل کرد تا بدین شیوه از آن برای سوارشدن شخص یا اشخاص دیگری و شگفت زده کردن آنها نیز استفاده کرد.

از این پس خودروهای تسلا می توانند ویدئوها و برنامه های تلویزیونی مختلفی را از طریق اتصال به اسپاتیفای، نتفلیکس، یوتیوب و هولو پخش کنند. البته این خدمات تنها در زمان توقف خودرو در دسترس است.

منبع:مهر

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
کلید واژه ها: فراخوان خودرو تسلا پارکینگ
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]