کد خبر : 94422 شنبه 23 شهریور 1398 - 10:47:16
رویای-فضانورد-شدن-لونا

انیمیشن کوتاه یک قدم کوچک One Small Step

رویای فضانورد شدن لونا

سیناپرس: انیمیشن کوتاه One Small Step اولین ساخته‌ استودیو TAIKO است و داستان دختر بچه‌ای به نام لونا را روایت می‌کند که رویای فضانورد شدن را در سر می‌پروراند.

لونا چو یک دختر چینی/آمریکایی است که به همراه پدر کفاشش در خانه‌ای نه چندان بزرگ زندگی می‌کند. او از کودکی عاشق فضا و علم نجوم بوده است. بعد از اینکه او در روز تولدش از تلویزیون پرتاب یک موشک فضاپیما را تماشا می‌کند، از پدرش یک جفت چکمه شبیه به چکمه‌های فضانوردان به عنوان هدیه دریافت می‌کند و سپس قبل از خواب، به همراه او در یک جعبه‌ کارتونی راهی سفری خیالی در فضا می‌شود. رویدادهای این روز، سرنوشت لونای جوان را برای همیشه دستخوش تغییر می‌کند و مشخص می‌شود که هدف او در زندگی فضانورد شدن است.

سال‌ها با سرعت می‌گذرند و حالا لونا را در سنین نوجوانی، در حال درس خواندن و تمرین کردن می‌بینیم و متوجه می‌شویم که او سخت در تلاش است که برای شرکت در برنامه‌ای فضایی پذیرفته شود. بدون شک مسیری که لونای جوان انتخاب کرده، مسیر آسانی نیست، اما با گذر زمان سختی‌ها بیشتر و بیشتر می‌شوند و روزگار عرصه را بی رحمانه بر او تنگ می‌کند. آیا او می‌تواند از پس این مشکلات بربیاید و بار دیگر در مسیر رویاهایش قدم بگذارد؟

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]