کد خبر : 94357 چهارشنبه 20 شهریور 1398 - 14:43:34
تجمع-صدها-گوزن-به-شهر-نارا-ژاپن

تجمع صدها گوزن به شهر نارا ژاپن

در دیدار از شهر نارا در ژاپن می‌توانید بیش‌ از حد تصورتان شاهد گوزن‌های وحشی باشید. این حیوانات آرام و آزاد در همه جای پارک نارا دیده می‌شوند.

وجود 1400 گوزن باعث شده که این مکان به مقصدی محبوب برای مسافرانی تبدیل شود که احساس می‌کنند در داستان‌های تخیلی زندگی می‌کنند. در پارک، محلی برای فروش بیسکوییت وجود دارد که می‌توانید به گوزن‌ها پیشکش کنید و این موجودات کنجکاو ترسی از نزدیک شدن به شما و گرفتن بیسکوییت ندارند.

تابستان باعث به وجود آمدن این پدیده در پارک نارا شده است. گوزنی که همیشه برای گرفتن ویفر در اطراف شماست، با غروب آفتاب به طرز دیگری رفتار می‌کند. حدود ساعت 6.30-7.30 غروب تقریبا نیمی از گوزن‌ها در گوشه‌ای از پارک در نزدیکی موزه ملی نارا دور هم جمع می‌شوند. وقتی زمان استراحت به پایان رسید، آن‌ها به قسمت‌های دیگر پارک می‌روند.

هنوز علت جمع شدن گوزن‌ها هنگام غروب آفتاب تابستانی در پارک مشخص نیست. مکان تجمع آن‌ها جایی نزدیک به یک دریچه هوای بزرگ است، پس احتمالاً آن‌ها از هوای خنک لذت می‌برند. دلیل جمع شدن آن‌ها مشخص نیست اما یک‌چیز حتمی است: اگر نزدیک پارک نارا بمانید می‌توانید گوزن‌ها را ببینید.

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]