کد خبر : 70102 چهارشنبه 24 آبان 1396 - 11:00:13
دوبی-میزبان-صنایع-پیشرو-هوا-فضا

گزارش تصویری از نمایشگاه صنایع هوایی در دوبی

دوبی میزبان صنایع پیشرو هوا فضا

سیناپرس: پانزدهمین نمایشگاه دو سالانه صنایع هوائی با حضور شرکت ها و مراکز پیشرو در این حوزه به میزبانی دوبی در حال برگذاری است و در این نمایشگاه انواع نمونه های جدید هواپیماها، بالگردها، پهپادها و سایر فناوری های نوین هوا و فضا معرفی می شوند.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دوسالانه نمایش های هوایی دوبی با عنوان (15th edition of the biennial Dubai Airshow) از روز دو شنبه بیست و دوم آبان ماه برابر با 13 نوامبر آغاز به کار کرد البته مراسم افتتاحیه این نمایشگاه در روز یکشنبه برگذار شده و بازدید عمومی از آن از در روز دوشنبه امکان پذیر شد.

از جمله موارد معرفی شده در این نمایشگاه می توان به انواع فناوری های به کار رفته در فضاپیماها، راکت های ماهواره بر، هواپیماهای جنگی، تحقیقاتی و کشتی های نظامی و ناوهای هواپیما اشاره کرد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در این زمینه، شرکت های مختلف سازنده هواپیما و قطعات جانبی آن به همراه تیم های آکروبات هوائی از سراسر دنیا در نمایشگاه و جشنواره بین المللی گردشگری هوائی و صنعت هوانوردی در کشور امارات حضور داشته و آخرین دستاوردهای خود را در این حوزه ارائه می دهند.

از جمله موارد معرفی شده در این نمایشگاه می توان به انواع فناوری های به کار رفته در فضاپیماها، راکت های ماهواره بر، هواپیماهای جنگی، تحقیقاتی و کشتی های نظامی و ناوهای هواپیما اشاره کرد. در بخش هایی از این نمایشگاه نمونه های واقعی جنگنده ها و هواپیماهای نظامی ارائه شده و در قسمت هائی که امکان نمایش نمونه واقعی این فناوری ها وجود نداشته است، از ماکت های مشابه در ابعاد کوچکتر استفاده شده است. هدف اصلی برگزار کنندگان این برنامه ، افزایش تجربه و آگاهی بازدیدکنندگان و افراد مختلف از صنعت هوانوردی است .

به گفته متخصصان صنعت هوانوردی، این رویداد، سومین رویداد بزرگ سال جاری در این حوزه محسوب می شود.

ترجمه: فاطمه کردی

منبع: xinhuanet

no-alt

بسیاری از شرکت های پیشرو و سازنده سیستم های هوائی ، بالگردها و هواپیما ها از سراسر جهان در این نمایشگاه حاضر شده و به ارائه جدیدترین محصولات خود پرداخته اند.

no-alt

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دوسالانه نمایش های هوایی دوبی با عنوان (15th edition of the biennial Dubai Airshow) از روز دو شنبه بیست و دوم آبان ماه برابر با 13 نوامبر آغاز به کار کرد

no-alt

شرکت های مختلف سازنده هواپیما و قطعات جانبی آن به همراه تیم های آکروبات هوائی از سراسر دنیا در نمایشگاه و جشنواره بین المللی گردشگری هوائی و صنعت هوانوردی در کشور امارات حضور داشته و آخرین دستاوردهای خود را در این حوزه ارائه می دهند.

no-alt

از جمله موارد معرفی شده در این نمایشگاه می توان به انواع فناوری های به کار رفته در فضاپیماها، راکت های ماهواره بر، هواپیماهای جنگی، تحقیقاتی و کشتی های نظامی و ناوهای هواپیما اشاره کرد.

no-alt

هدف اصلی برگزار کنندگان این برنامه ، افزایش تجربه و آگاهی بازدیدکنندگان و افراد مختلف از صنعت هوانوردی است .

no-alt

مراسم افتتاحیه این نمایشگاه در روز یکشنبه برگذار شده و بازدید عمومی از آن از در روز دوشنبه امکان پذیر شد.

no-alt

در بخش هایی از این نمایشگاه نمونه های واقعی جنگنده ها و هواپیماهای نظامی ارائه شده و در قسمت هائی که امکان نمایش نمونه واقعی این فناوری ها وجود نداشته است، از ماکت های مشابه در ابعاد کوچکتر استفاده شده است.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]