کد خبر : 107112 سه شنبه 01 مهر 1399 - 07:21:31
موزه-علوم-چین-را-آنلاین-تماشا-کنید

گزارش تصویری از نمایشگاه عمومی سازی علم در چین؛

موزه علوم چین را آنلاین تماشا کنید

سیناپرس: شانزدهمین نمایشگاه سالانه عمومی سازی علم در چین آغاز به کار کرده و هدف اصلی این نمایشگاه، عمومی سازی مفاهیم علمی و آشنا کردن طبقات مختلف جامعه با علم است.

 نمایشگاه عمومی سازی علم در چین در موزه علم و فناوری پکن برگزار شده و در آن مفاهیم علمی با زبان ساده و عامه پسند ارائه شده و البته موضوع اصلی تمامی بخش‌های این نمایشگاه بر نوآوری در فناوری علمی، بهداشت عمومی و دستاوردهای مبارزه با اپیدمی کووید ۱۹ با رویکرد علم و فناوری متمرکز خواهد بود.

طی این نمایشگاه، مجموعه‌ای از رویدادهای عامه پسند علمی در زمینه قرائت و برداشت عامه مردم از علوم، سلامت، ایمنی عمومی و صرفه جویی در مصرف آب به فعالیت خواهند پرداخت.

طی این نمایشگاه، مجموعه‌ای از رویدادهای عامه پسند علمی در زمینه قرائت و برداشت عامه مردم از علوم، سلامت، ایمنی عمومی و صرفه جویی در مصرف آب به فعالیت خواهند پرداخت. این نمایشگاه روز 25 سپتامبر برابر با چهارم مهر به فعالیت خود ادامه خواهد داد. اگرچه بخش اصلی این نمایشگاه در موزه علوم پکن برگزار می‌شود اما در سراسر شهرهای چین نیز رویدادهای مشابهی برگزار می‌شود.

با توجه به اینکه همه گیری کرونا و لزوم فاصله گیری فیزیکی در تمامی مناطق جهان وجود دارد، یک پلت فرم آنلاین به آدرس www.kepuri.org این رویداد را به صورت آنلاین پوشش داده و عموم مردم می‌توانند پخش زنده و فیلم‌های علمی را در این پلتفرم تماشا کنند.

در این گزارش تصویری، بخش‌هایی از نمایشگاه عمومی سازی علم در چین مشاهده می‌شود.

مترجم: فاطمه کردی

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]