ترسناک ترین غار جهان کجاست

ترسناک-ترین-غار-جهان-کجاست
کد خبر : 97596
این غار ترسناک در حدود 800 متر طول دارد. تاکنون تعداد بسیار زیادی از محققان و توریست هایی که با تور روسیه به این منطقه سفر کرده اند، به درون غار رفته اند ولی تعداد محدودی از آن ها سالم بیرون آمده اند.
 این قضایا سبب شده تا حتی شجاع ترین افراد هم از رفتن به داخل این غار شیطانی منصرف شوند. اهالی منطقه معتقدند که جادوگر بزرگ "شادمان" در این غار حضور دارد و افراد وارد شده را منقلب می کند.
در سال 1960 میلادی تعداد 20 دانشجو قصد کردند که به داخل غار شیطان سیاه بروند، آن ها وارد غار شدند و پس از گذشت زمانی تنها 2 دختر بیرون آمدند که بعد از مدتی به دلایل مشکوکی آن ها هم جان سپردند.
این پدیده چندین بار دیگر هم برای گردشگران و محققانی که به قصد کشف اسرار موجود در غار وارد آن شده بودند نیز پیش آمده است و به همین دلیل اهالی محل تا حد امکان از ورود گردشگران تور روسیه به داخل غار سیاه شیطان جلوگیری به عمل می آورند.
در سال 1985 یکی از دانشمندان برای پی بردن به وقایع عجیبی که مردم نقل می کنند، وارد وحشت آورترین غار جهان شد، او در ابتدا هیچ پدیده عجیب و رعب آوری مشاهده نکرد، درست زمانی که قصد داشت تغییر مسیر دهد و به سمت بیرون بیاید، یک پیرمردی با ظاهر غیرمعمول دید که او را به سوی خود فرا می خواند، دانشمند در این هنگام دعایی موثر را با خود زمزمه کرد و پیرمرد ناگهان ناپدید شد.
 
منبع: گردشگری