پلی در آلمان را به قطعات لگو تبدیل شد

-پلی-در-آلمان-را-به-قطعات-لگو-تبدیل-شد
کد خبر : 92408
سینا پرس : اگر روزی روزگاری، گذرتان به دور و برِ ووپرتال در منطقه وست‌فالیای آلمان غربی افتاد، احتمالا از دیدن یک پل، که از مجموعه‌ای رنگارنگ و به هم چسبیده از آجرک‌های لگو ساخته شده، شگفت‌زده خواهید شد.

پلِ Schwesterstraße ، بخشی از خط آهن سابق ووپرتال است که بعدها به عنوان یک مسیر پیاده‌روی عمومی و مسیر دوچرخه سواری عمومی، تغییر ماهیت داد. با گذشت سال‌ها و به عنوان یک مسیر روگذر بتنی و معمولی که اهمیت چندانی هم نداشت، شهر ووپرتال، در سال ۲۰۱۱، به یک هنرمند خیابانی، به نام Megx (مارتین هووُلد) ماموریت داد، که به فضای زیر پل، که محل عبور اتومبیل‌ها بود، حیات دوباره‌ای ببخشد.

Megx، از علاقه زیاد دو دخترش به قطعات لگو الهام گرفت و از گروه سازنده برندِ لگو خواست که اجازه بدهند، تا او این ایده ذهنی خود را به واقعیت تبدیل کند. این هنرمند و گروهش، بعد از تایید رسمی کمپانی لگو، تنها ۲ هفته وقت گذاشتند و ۲۵۰ متر مربع پل را با ته رنگ‌های اولیه، نقاشی کردند. استفاده هوشمندانه از سایه‌ها، به Megx اجازه داد که تصویر نهاییِ باور نکردنی و زنده‌ای خلق کند؛ تصویری که با اتصالات دایره‌ای شکل و بسیار واقع‌گرایانه (درست شبیهِ برجستگی‌های دایره‌ای شکلِ قطعات لگو) تکمیل شده است.