ایفل با زیپ لاین هیجان انگیزتر شد

ایفل-با-زیپ-لاین-هیجان-انگیزتر-شد
کد خبر : 92338
سینا پرس : شاید برایتان جالب باشد که بدانید در ماه اخیر در برج ایفل برای تعداد معدودی از افراد امکانی فراهم شد که بتوانند با زیپ لاین از بالای برج ایفل به سمتی دیگر و با سرعت حرکت کنند و تجربه بازدیدشان از یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری دنیا، جذاب‌تر هم بشود!

همان طور که می دانید، زیپ لاین نوعی تفریح هیجان‌انگیز است که امروزه طرفداران زیادی در جهان پیدا کرده‌ است. این زیپ لاین هیجان انگیز را یک برند آب معدنی فرانسوی به نام پریر (Perrier) در برج ایفل راه اندازی کرده است. سرعت حرکت این زیپ لاین 90 کیلومتر بر ساعت بوده است و واقعا سوار شدن بر آن، دل شیر میخواهد و هیجان آن قعطا بسیار زیاد بوده است!

این زیپ‌لاین 800 متر طول داشته و با سرعتی که گفته شد، مدت زمان عبور از آن 60 ثانیه به طول می‌انجامیده است. مسیر این زیپ لاین از بالکن برج ایفل در پاریس و در ارتفاع 115 متری آن تا یکی از طبقات مجموعه ارتشی École Militaire بوده‌ است. البته این زیپ‌لاین به صورت موقتی در برج ایفل پاریس نصب شده بوده و استفاده از آن فقط از 29 می تا 2 ژوئن 2019 ممکن بوده است و تنها راه استفاده از آن نیز برنده‌ شدن در مسابقه‌ی برگزار‌ شده در صفحه‌ی اینستاگرامی این برند آب‌معدنی بوده‌است.