اجرای طرح‌های جدیدی برای استفاده از خدمات آزمایشگاهی

اجرای-طرح‌های-جدیدی-برای-استفاده-از-خدمات-آزمایشگاهی
کد خبر : 78537
سینا پرس : مدیر شبکه‌ آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی از اجرای طرح‌های جدیدی در زمینه تخفیف در استفاده از خدمات آزمایشگاهی این شبکه خبر داد.

دکتر اسدی‌فرد در گردهمایی مدیران مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی با اشاره به خدمات این شبکه، اظهار کرد: شبکه‌ آزمایشگاهی به‌زودی طرحهای جدیدی را به منظور ارائه‌ تخفیف در استفاده از خدمات آزمایشگاهی مراکز عضو شبکه، ارائه خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: پس از استقبال قابل توجه پژوهشگران و همچنین اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های کشور از طرح‌های تخفیف خدمات آزمایشگاهی ارائه شده در سال 1396، شبکه‌ آزمایشگاهی با همراهی مراکز عضو شبکه، طرحهای جدید تخفیف خدمات آزمایشگاهی را برای سال 1397، به زودی اعلام خواهد کرد.

اسدی فرد، شرکت‌های دانش‌بنیان، دانشجویان مقطع دکتری و اعضای هیأت علمی را مشمولین اصلی این طرح‌ها معرفی کرد.

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی ادامه داد: تاکنون بیش از 340 شرکت دانش‌بنیان، 2600 عضو هیأت علمی دانشگاهها و پژوهشگاهها از سراسر کشور، 650 نفر از برگزیدگان بنیاد نخبگان، 171 نفر از فارغ‌التحصیلان پسا دکتری خارج از کشور و همچنین 144 نفر از اعضای فدراسیون سرآمدان علمی ایران، از این طرح‌ها بهره‌مند شده‌اند.

به گفته وی مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی در سال گذشته بیش از 2 میلیون خدمت آزمایشگاهی به پژوهشگران و صنایع کشور ارائه کرده‌اند.