بادسته های الماسی بازی کنید؛

کنترلرهای کریستالی و رنگارنگ پلی استیشن ۴ معرفی شد

کنترلرهای-کریستالی-و-رنگارنگ-پلی-استیشن-۴-معرفی-شد
کد خبر : 67339
بخش آسیایی شرکت سرگرمی های تعاملی سونی در جریان مراسم TGS سال میلادی ۲۰۱۷ از کنترلرهای کریستالی و رنگارنگ جدید کنسول پلی استیشن ۴ رونمایی کرد.

به گزارش سیناپرس به نقل از کلیک،اغلب بازی سازهای ژاپنی و شرکت های ناشر عناوین ویدیویی خود را در نمایشگاه بزرگ Tokyo Game Show 2017 که کشور ژاپن میزبانی آن را بر عهده دارد، معرفی می کنند. طبق روال همیشه، هر ساله شرکت ژاپنی سونی نیز در این رویداد مهم صنعت گیم شرکت می کند و به معرفی سخت افزارها و عناوین ویدیویی جدید خود می پردازد.

اگر خاطرتان باشد، سال گذشته میلادی بود که این شرکت ژاپنی در طول نمایشگاه «توکیو گیم شو» از هدست واقعیت مجازی پلی استیشن (PlayStation VR) رونمایی کرد. امسال نیز سونی یک روز زودتر از برگزاری نمایشگاه Tokyo Game Show، کنفرانس رسمی خود را آغاز کرد و طی آن، به معرفی طرح های جدید «دوآل شاک ۴» کنسول پلی استیشن ۴ پرداخت.

کنترلرهای جدید پلی استیشن ۴ بسیار زیبا و خاص طراحی شده اند و در ۵ رنگ مختلف از جمله کریستالی، قرمز کریستالی، آبی کریستالی، سیاه فولای (Steel Black) و آبی نسبتا تیره و مات (Midnight Blue) عرضه می شود. در ادامه می توانید تصاویر منتشر شده از کنترلرهای جدید رنگارنگ و کریستالی کنسول PlayStation 4 را مشاهده کنید.

کنترلرهای جدید پلی استیشن 4