کلاه ایمنی موتورسواری واقعیت افزوده تابستان امسال عرضه می شود

کلاه-ایمنی-موتورسواری-واقعیت-افزوده-تابستان-امسال-عرضه-می-شود
کد خبر : 59378
استفاده از فناوری واقعیت افزوده برای ارائه خدمات و دسترسی به اطلاعات متنوع روز به روز در حال افزایش است و یک کلاه ایمنی موتورسیکلت سازگار با این فناوری تابستان عرضه می شود.

به گزارش سیناپرس به نقل از مهر،شرکت لایومپ طراح این کلاه ایمنی می گوید سومین نمونه اولیه از کلاه  ایمنی مذکور را طراحی کرده است.

این کلاه ایمنی مجهز به نمایشگر کوچکی است که اطلاعات را در برابر چشمان موتورسیکلت سوار و بر روی سطح صاف و شفاف آن به نمایش درمی آورد.

از جمله دیگر امکانات این کلاه ایمنی می توان به یک میکروفون، دوربین توکار و بلندگوهای کوچکی اشاره کرد که به عنوان هدفون هم قابل استفاده هستند.

مهمترین کارکرد این کلاه ایمنی نمایش نقشه مسیر پیش رو در برابر چشمان موتورسیکلت سوار است تا یافتن مقصد ساده تر شود. علاوه بر این، موقعیت کاربر بر روی این نقشه نیز به دقت نمایش داده می شود.

امکان پاسخ به گوشی و تبادل پیام و حتی سازگاری با شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و یوتیوب از جمله دیگر قابلیت های جذاب این کلاه ایمنی است. دوربین نصب شده بر روی محصول مذکور پخش زنده موتورسیکلت سواری در اینترنت و شبکه های اجتماعی را ممکن می کند.

کلاه ایمنی مذکور از فیبرکربنی مستحکم ساخته شده که وزن چندانی هم ندارد. نمایشگر شفاف تر، سیستم بصری بهینه و فراگیر و تعدادی نرم افزار سازگار با اندروید از جمله دیگر ویژگی های این محصول است.