نگاهی به یکی از بزرگترین نیروگاه های بادی آمریکا

گزارش تصویری از نیروگاه بادی سن جورجونیو در کالیفرنیا

گزارش-تصویری-از-نیروگاه-بادی-سن-جورجونیو-در-کالیفرنیا
کد خبر : 30894
سینا پرس : نیروگاه بادی سن جورجونیو در ایالات متحده آمریکا یکی از مهمترین و بزرگترین نیروگاه های بادی این کشور محسوب می شود که برق مورد نیاز مصرف شهری شهر پالم اسپرینگز را به تنهائی و به کمک انرژی باد تامین می کند.

امروزه با توجه به افزایش انفجاری  جمعیت زمین ، نیاز روز افزون صنایع و شهرها به انرژی و همچنین تاثیرات نامطلوب زیست محیطی و محدود بودن منابع سوخت های فسیلی ، رویکرد جهانی در حوزه سوخت و تولید انرژی به سمت استفاده از انرژی های پاک و تجدید پذیر سوق  پیدا کرده است .

نیروگاه بادی سن جورجونیو که یکی از نیروگاه های بزرگ ایالات متحده امریکا محسوب می شود، در نزدیکی منطقه رانچو میراژ واقع در کالیفرنیا قرار گرفته است. این نیروگاه دارای چهار هزار توربین بادی جداگانه است که به تولید برق می پردازند.

در این میان یکی از مهمترین این انرژی ها ، استفاده از نیروی باد است که می تواند سهمی عمده در تامین انرژی مورد نیاز بشر داشته باشد . نیروگاه بادی سن جورجونیو که یکی از نیروگاه های بزرگ ایالات متحده امریکا محسوب می شود؛ در نزدیکی منطقه رانچو میراژ واقع در کالیفرنیا قرار گرفته است. این نیروگاه دارای چهار هزار توربین بادی جداگانه است که به تولید برق می پردازند.

برق تولید شده از این نیروگاه برای مصرف عادی مردم شهر پالم اسپرینگز از شهرهای جنوبی ایالت کالیفرنیا و منطقه دره کاوچلا کفایت می کند.   

منبع : news.xinhuanet

ترجمه : فاطمه کردی