امروز؛

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت

آغاز-تکمیل-ظرفیت-آزمون-دکتری-وزارت-بهداشت
کد خبر : 112496
سینا پرس : ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی گروه پزشکی ۹۹ دانشگاه های علوم پزشکی از امروز ۲۹ دی ماه جاری آغاز می شود.

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت در برخی از رشته محل‌های شهریه پرداز در آزمون دکتری تخصصی گروه پزشکی ۹۹ دانشگاه های علوم پزشکی از امروز ۲۹ دی ماه آغاز می شود و داوطلبان تا فردا ۳۰ این ماه فرصت دارند با وارد کردن کد رهگیری در سایت این مرکز  به نشانی Sanjeshp.ir نسبت به انتخاب رشته محل‌های مربوط اقدام کنند.

بر این اساس ظرفیت پذیرش مرحله تکمیل ظرفیت دکتری تخصصی وزارت بهداشت ۱۸ نفر در ۸ رشته محل شامل "اعضای مصنوعی و وسایل کمکی آینده پژوهی سلامت پرستاری زیست فناوری پزشکی فیزیک پزشکی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی مهندسی بافت و نانوفناوری پزشکی اعلام شده است.

همچنین تمامی افرادی که با قبولی مرحله اول (کتبی) به مرحله دوم راه یافتند و نمره مرحله دوم را دارند (اعم از قبول یا مردود) می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند و افرادی که در مرحله قبل قبول شده و در مرحله تکمیل ظرفیت نیز قبول شوند، پذیرش اول آنها لغو شده و قابل بازگشت نیست.

زمان شروع به تحصیل پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت، توسط دانشگاه پذیرنده تعیین  و نتایج مرحله تکمیل ظرفیت نیمه اول بهمن ماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد.