یک تیم استار آپی محقق کرد؛

خرید بی واسطه حبوبات از کشاورز با اپلیکیشن ایرانی

خرید-بی-واسطه-حبوبات-از-کشاورز-با-اپلیکیشن-ایرانی
کد خبر : 108485
محققان در یک تیم استارت آپی موفق به طراحی اپلیکیشنی شدند که واسطه ها بین مشتری و کشاورز برای حبوبات خصوصا لوبیا قرمز را حذف می کند.

منوچهر عظمتی مدیر یک استارت آپ در خصوص اپلیکیشنی که در زمینه خرید حبوبات خصوصا لوبیا طراحی کرده به مهر گفت: ما اخیرا موفق به طراحی سایت و اپلیکیشنی شدیم که می توانیم به واسطه آن، لوبیا و سایر حبوبات را به صورت خرد و عمده از کشاورز به مشتری بفروشیم.

وی با بیان اینکه این اقدام باعث حذف دلالان برای خرید و فروش لوبیا و سایر حبوبات می شود، بیان کرد: با توجه به اینکه بر اساس آخرین آمار، لوبیا جز پرمصرف ترین حبوبات در دنیا به شمار می رود از این رو برنامه ریزی های خود را بر مبنای فروش بدون واسطه این نوع حبوبات قرار دادیم.

عظمتی گفت: محصولی که به فروش می رسانیم از خمین و گلپایگان تهیه می شود.

مدیر این استارت آپ گفت: تا کنون استارت آپی در این زمینه وجود ندارد که به صورت اختصاصی حبوبات را مستقیما بدست مصرف کننده برساند از این رو کار روی این حوزه را آغاز کردیم.

وی ادامه داد: بسیاری از نرم افزارها و اپلیکیشن ها که روی این زمینه کار می کنند وابسته به فروشگاههای بزرگ هستند اما اپلیکیشنی که طراحی کردیم اینگونه نیست.

عظمتی گفت: در حال حاضر در ابتدای کار هستیم و خرده فروشی هم داریم اما بنا داریم که طی دو سال آینده  به یک درصد کل بازار یعنی ۲۴۰ میلیون کیلو در سال برسیم.

مدیر این استارت آپ گفت: هدف ما از طراحی این اپلیکیشن حذف واسطه بود.