کد خبر : 98279 جمعه 04 بهمن 1398 - 10:54:47
جنرال-موتور-همگام-با-محیط-زیست

بازگشت هامر

جنرال موتور همگام با محیط زیست

بدون شک هامر یکی از جذاب ترین مدل های ماشین در تمام تاریخ محسوب می شود.

جنرال موتور این طراحی را در ابتدا برای ارتش آمریکا انجام داد. به علت باوری که به فروش بالای آن وجود داشت، نمونه اسپرت تر آن در تمامی جهان به فروش رسید که یکی از هوشمندانه ترین تصمیمات محسوب می شود.

با این حال مصرف بنزین بسیار بالای آن و مشکلاتی که در چند سال گذشته برند جنرال موتور با آن دست به گریبان بود، باعث شد تا تولید این خودرو به صورت کامل متوقف شود، ولی هنوز هم این خودرو محبوبیت بسیار بالایی را داشته و بنا بر آمارهای منتشرشده بسیاری از افراد بی صبرانه در انتظار خبری از بازگشت آن به خط تولید هستند.

بدون شک بازگشت این غول دوست داشتنی با توجه به واکنش های فوق العاده مخاطبان در چند روز گذشته با فروش بسیار بالایی نیز همراه خواهد بود. اما نکته بسیار جالب سری جدید این است که این خودرو در سال 2022 به صورت کاملا برقی ارائه خواهد شد. این اقدام باعث می شود تا مشکلات زیست محیطی و انتقادات شدید از آن کاملا از بین رفته و از همین الان باید این شرکت را برای چنین اقدامی تحسین کرد. درواقع حتی بعید نیست که موسسات و افراد حامی محیط زیست، این خودرو را که روزگاری دشمن آنها محسوب می شد، به انتخاب اول خود تبدیل کنند.

پیش بینی ها نیز حاکی از آن است که هامر برقی توانایی کسب عنوان نخست محبوب ترین پیکاپ سال را خواهد داشت. به همین خاطر باید منتظر واکنشی از سوی برندهایی نظیر تسلا و فورد باشیم. بنابر اطلاعات منتشرشده قرار است معرف آن لبرون جیمز باشد که از بهترین های تاریخ بسکتبال محسوب شده و شهرتی مثال زدنی دارد، با این حال تا دو سال آینده زمان زیادی باقی مانده و هر تغییری ممکن است رخ دهد.

منبع:edition

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]