کد خبر : 94976 دوشنبه 08 مهر 1398 - 17:13:40
تریلری-لوکس،متحرک-و-سازگار-با-محیط‌-زیست

تریلری لوکس،متحرک و سازگار با محیط‌ زیست

سیناپرس: این تریلر با مساحت 20 مترمربع به‌ اندازه یک خانه نقلی است و چهار تا شش نفر می‌توانند در آن بخوابند. رنگ‌های متعادلی دارد و یک اتاق‌ خواب اصلی به همراه یک تشک بسیار بزرگ و ورودی نور خورشید برای آن در نظر گرفته شده است.

به‌جز قسمت خواب، یک ناحیه غذاخوری/پذیرایی (که می‌توان برای خوابیدن هم از آن استفاده کرد) و یک آشپزخانه خورشیدی تمام‌برقی مجهز به یخچال، ظرف‌شویی و یک فر و گاز سه‌شعله اختیاری برای تریلر نیز تعبیه شده‌اند. در سرویس بهداشتی آن یک دوش و یک توالت هم وجود دارد و برای آن‌که فضای تنگ آن بازتر نشان داده شود یک پنجره با منظره آسمان هم در آن ساخته شده است. بد نیست بدانید تا شش نفر می‌توانند در این تریلر 20 مترمربعی بخوابند که دارای وسیله تهویه ‌هوا و یک آشپزخانه کامل است. همچنین فضای داخلی‌اش هوای بسیار مطبوعی دارد.

بخش اعظم نمای بیرونی این خانه صیقلی، از پوشش براق و صفحات خورشیدی پوشیده شده است؛ افزون بر این‌ها ویژگی‌ای دارد که همه طرفداران از خانه بیرون رفتن آن را بسیار دوست خواهند داشت: بالکن. این بالکن تحمل 680 کیلوگرم وزن را دارد و می‌توان رو آن باربیکیو و کارهایی از این دست انجام داد. همه ویژگی‌هایی را که نام بردیم به دیگر ویژگی‌های سری 2020 بیافزایید. مطمئن باشید که حتی کسانی که به خانه‌های کوچک و نقلی اصلاً عادت ندارند از اینکه مهمان شما شوند لذت خواهند برد.

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]