کد خبر : 94761 دوشنبه 01 مهر 1398 - 14:22:26
-آموزش-زبان-فارسی-به-غیر-فارسی-زبانان-

در دانشگاه علم و فرهنگ با همکاری مشترک موسسه دهخدا محقق شد:

آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان

سیناپرس: رئیس دانشگاه علم و فرهنگ از انعقاد تفاهم‌نامه همكارى آموزشى بين دانشگاه علم و فرهنگ و مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی موسسه لغت نامه دهخدا، خبر داد.

دکتر سيد سعيد هاشمى در گفتگو با سیناپرس هدف از انعقاد این تفاهم نامه را ایجاد همکاری موثر در حوزه آموزشی دانست و گفت:  برگزاری دوره مشترک آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان در دانشگاه علم و فرهنگ موضوع این تفاهم نامه است که مسوولیت های مشترکی نیز برای طرفین تعیین شده است.
بنا به گفته وی توافق درباره سرفصل دروس آموزشی و برنامه زمانبندی تدریس آن‌ها، تعیین اساتید، ارزیابی دانشجویان و برگزاری امتحانات، اطلاع رسانی و تبلیغات برنامه، صدور گواهینامه دوره های رسمی آموزشی با امضاء و نماد مشترک دانشگاه و مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی لغت نامه دهخدا، انعقاد قراردادهای جداگانه برای جنبه هاي مالي همكاري مشترك از مسوولیت های تعیین شده برای دانشگاه علم و فرهنگ و مرکز بین المللی دهخدا بوده است.
هاشمی با بیان اینکه در پی این تفاهم نامه دانشجویان می توانند از مکان‌های تاریخی ایران در شهرهایی از قبیل شیراز، اصفهان و سایر شهرها بازدید کنند، گفت: این مهم فرصت خوبی برای بهره گیری علاقه مندان از ظرفیت های دانشگاه علم و فرهنگ است.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

مطالب مرتبط