همزمان با برگزاری نمایشگاه مادر،نوزاد،کودک انجام می گیرد:

مشاوره رایگان در غرفه مرکز درمان ناباروری ابن سینا

کد خبر : 93737 پنج شنبه 24 مرداد 1398 - 11:54:53

مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا، همزمان با برگزاری نمایشگاه مادر نوزاد و کودک، به مراجعان نمایشگاه، خدمات مشاوره ای رایگان سلامت جنسی، تغذیه و رژیم درمانی، ناباروری و بارداری ارائه می کند.

به گزارش روابط عمومی مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا، این مرکز در نمایشگاه مادر نوزاد و کودک که از تاریخ 24 تا 27 مرداد در محل نمایشگاه بین‌المللی برگزار می شود، غرفه ای دریافت کرد که ضمن ارایه خدمات آموزشی سلامت جنسی و تغذیه و رژیم درمانی، خدمات رایگان مشاوره مربوط به سلامت جنسی، تغذیه و رژیم درمانی، بارداری و ناباروری را هم ارائه می دهد.

متقاضیان می‌توانند در تاریخ 24 و 25 مرداد ماه از ساعت 12 تا 15، مشاوره سلامت جنسی و در تاریخ 26 و 27 مرداد ماه، مشاوره تغذیه و رژیم درمانی دریافت کنند. همچنین روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه 24، 25 و 26 مرداد ماه مشاوره بارداری و ناباروری از ساعت 10 صبح لغایت تا 15 در این غرفه ارائه می شود.

بر اساس این گزارش، کارگاه های تخصصی این مرکز نیز از ساعت 13 تا ساعت 14 هر روز در محل برگزاری کارگاه های آموزشی نمایشگاه برگزار خواهد شد. کارگاه نقش سلامت جنسی در تحکیم خانواده، روزهای پنجشنبه و جمعه و کارگاه ملاحظات تغذیه ای از قبل از بارداری تا شیردهی، روزهای شنبه و یکشنبه برگزار خواهد شد که علاقمندان می‌توانند حضور داشته باشند.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]