مسابقه بین‌المللی فیلم کوتاه در وزارت ارتباطات ؛

خلق صحنه‌های جهانی در رقابتی بین‌المللی

کد خبر : 93372 سه شنبه 08 مرداد 1398 - 10:00:54

هم‌زمان با روز جهانی استاندارد با مشارکت سه سازمان اتحادیه بین‌المللی مخابرات (ITU)، کمیسیون بین‌المللی الکترونیک (IEC)) و سازمان بین‌المللی استاندارد (ISO) مسابقه بین‌المللی فیلم کوتاه برگزار خواهد شد.

ویدئو رسانه‎‌ای نو برای بیان اطلاعات است. امروز ویدئو قابل‌ دسترس‌تر از گذشته شده و به مردم سراسر جهان کمک کرده تا داستان‌های خود را در قالب تصاویر زنده و درخشان با دیگران به اشتراک بگذارند. این پیشرفت و دسترسی همگانی بر اساس استانداردهای بین‌المللی تولید ویدئو امکان‌پذیر شده است.
بر همین اساس علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه باید داستانی را ترسیم کند که نشان دهد ویدئو در آینده نزدیک یا دور چه تأثیری بر زندگی ما خواهد داشت.
ویدئوهای برنده از طریق رای مردم مشخص می‌شوند و سازمان ITU برای نفر اول ۱۵۰۰ و سه نفر بعدی هر یک ۵۰۰ فرانک سوئیس در نظر گرفته است. ویدئوی برگزیده هم در تمام کشورهای عضو سه سازمان بین‌المللی ITU، IEC و ISO به نمایش در خواهد آمد. 
علاوه بر جوایز بین‌المللی، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز به سه اثر برگزیده جوایز ارزشمندی تقدیم خواهد کرد.
علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه در نظر داشته باشند که ویدئوها باید با فرمت استاندارد MP۴ (aspect ratio۱۶:۹) و حداکثر۲۰ ثانیه و به زبان انگلیسی یا زیرنویس صحیح انگلیسی باشد و ویدئو باید شامل یک تیتراژ پایانی سه ثانیه‌ای تصویر روز جهانی استاندارد ۲۰۱۹ باشد. هر یک از شرکت‌کنندگان می‌توانند حداکثر سه اثر ارسال کنند.
ویدئوهای تولیدی باید حداکثر تا ۲۰ مرداد ماه ۹۸ همراه با مشخصات کامل و عکس تولیدکننده در سایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به نشانی https://www.ict.gov.ir/fa/videocontest بارگذاری شود. 
متقاضیان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۸۸۱۱۳۹۵۳ تماس بگیرند.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]