با اجرای طرح صورت وضعیت ‌های الکترونیک در حوزه پسماند؛

زباله‌ های پایتخت، آنلاین رصد می شوند

کد خبر : 93094 جمعه 28 تیر 1398 - 09:45:50

معاون نظارت شورای شهر تهران با تاکید بر ضرورت رصد آنلاین زباله های پایتخت گفت: رصد آنلاین زباله ‌ها می تواند بخش بزرگی از مشکلات این حوزه را رفع کند.

افشین حبیب زاده در این خصوص اظهارداشت: اجرای طرح  "صورت وضعیت‌های الکترونیک در حوزه پسماند"  لازم و ضروری است به همین دلیل باید تمامی زباله ‌ها و پسماندهای پایتخت رصد شوند.

وی افزود: هم اکنون در حوزه جمع آوری زباله با مشکلات زیادی مواجه هستیم به همیل دلیل باید وضعیت حمل، دپو  و تفکیک، مبداء و مقصد زباله، محتوای زباله، تعداد و مشخصات کارگران دخیل در امر حمل مشخص و به صورت آنلاین رصد شود.

به گفته وی، رصد آنلاین زباله ها می تواند کمک بزرگی به رفع مشکلات این حوزه بکند به همین دلیل درصددیم این طرح هرچه زودتر اجرایی شود؛ شهردار تهران دستور آغاز به کار این طرح را صادر کرده است. امیداوریم این طرح به زودی اجرایی شود.

معاون نظارت شورای شهر تهران در پایان به ایسنا گفت: باید برای اجرای طرح «صورت وضعیت ‌های الکترونیک در حوزه پسماند» به روی خودروهای حمل زباله GPS نصب شود. همچنین باید تعداد و مشخصات کارگران، نوع زباله ها ( عادی، خانگی یا بیمارستانی) و تناژ زباله ها در مبداء و مقصد مشخص شود.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]